Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a helyes viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes viselkedés ebben az esetben?

Figyelt kérdés
van egy srác, egy ideig úgy tűnt tetszem neki, de mostanában meg úgy érzem, h már nem akar semmit. ez nekem elég rosszul esik, mert néhány lépésemet visszautasította, és hülyén érzem magam, h én mint lány nyomultam rá(pedig nem voltak durva lépések, de mégiscsak vissza lettem utasítva)..most nem tudom h viselkedjek vele..legyek kedves, mintha semmi sem lenn? a büszkeségemnek az tenne jót, ha ő érezné, h nem neki nem kellek én, hanem bizony nekem nem kell ő..tehát h legyek vele rideg, mintha én akarnám lerázni?
2010. nov. 14. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
legyél közömbös
2010. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
viselkedj közömbösen, de mégis kedvesen. csinálj úgy, mintha semmi nem történt volna.
2010. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mik voltak azok a lépések? Ha túl fiatalok vagytok akkor a sráctól ne várj túl sokat.
2010. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, most lehet h kicsit dedósnak tűnök:s

írogattam neki e-maileket, meg dicsérgettem néha, de semmi extra, ő meg elég szűkszavúan válaszolgatott és ha találkoztunk volt h oda sem jött hozzám, pedig előtte jókat dumáltunk..

2010. nov. 14. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Képzeld azt, hogy ő egy olyan ismerősöd, akit szinte csak látásból ismersz, de azért köszönsz neki, meg ha hozzád szól akkor kedvesen válaszolsz, de ennél semmi több. Mintha ezt az ismerőst nem akarnád közelebbről megismerni.

Na ezt a helyzetet képzeld el, és szerintem valahogy így viselkedj. Szóval ha kérdez akkor válaszolsz, de csak úgy, mintha egy számodra teljesen közömbös idegen odaállított volna.

2010. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja meg ha véletlen megkérdezi mi újság akkor ne regélj neki órákat hogy mi van, hanem egy rövid kis szöveget lenyomsz, mintha az unalmas szomszéd julis néni kérdezte volna :D

előző voltam:)

2010. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!