Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves szingli srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szingli srácok! Miért vagytok szinglik?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot (25 éves). Tipikusan az a fajta pasi, aki minden nőnek bejön és bárkit megkaphatna, mégis szingli (hogy mióta, azt nem tudom, de hónapok óta biztosan), sőt, úgy tűnik, hogy elég félénk is. A 3 dolog nem igazán illik össze nekem.
2010. nov. 21. 12:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nos én is mindjárt 20 leszek. De én egyiket sem állítom magamról.

NEm jövök be a nőknek, gyakorlatilag minden eddigi barátnőmért vért izzadtam hogy összejöjjünk.

Aztánpersze nemsokkal később dobtak is, olyan címszó alatt, hogy unalmas vagyok.

2010. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mert nem nézek ki jól és sok pénzem sincs.
2010. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

21 vagyok, még nem volt barátnőm, mert se nem vagyok izmos, pénzem sincs, meg kocsim se.

Ezért vagyunk általában 20-on évesen szinglik.

2010. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%

Huszonéves szingli srácok! Miért vagytok szinglik?

Ez valami ilyen, hogy:

Ó Rómeó,miért vagy te Rómeó...(hát mert ezt a nevet adták nekem ba_zd meg)

az első kérdésre pedig a válasz: mert nincs csaja

2010. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

13:18!


Akkor a kivétel jelen!

Ugyanis én tényleg normális, rendes, őszinte lány vagyok, mégsem volt még barátom...és néha magam sem értem miért....nem vagyok csúnya, átlagos vagyok, csak kicsit szolidabb, és közel sem olyanok, mint azok a hülye pi@ák, akiknek nem jön ki a száján egy értelmes mondat sem, akiket nem zavarja, ha átcseszik, a lényeg, h meglegyen a műköröm, és villoghassanak a menő pasijukkal...stb stb...


Nekem az a bajom, h a mai fiatal pasik (18-22) nem hajlandóak észrevenni azt a lány, aki egy kicsit titokzatosabb, és értelmes is....Na ez miért van???

18L

2010. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

18:20-as!

Küldj priviben egy képet magadról és megmondom miért van ez. :)

2010. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát általánosítottál előző :) na de nembaj :)

Én olyan vagyok, hogy az ilyen lányokat veszem észre, akik(szerintem te is) tudnak még szeretni.

Magasról teszek a hü**e Pi**ákra :D

17/F

2010. nov. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Előző előttinek írtam az általánosítós szöveget, csak közben írt még valaki :)
2010. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mert nem én választottam!Vége lett egy komoly 6 éves kapcsolatomnak azóta nem találok normális és megfelelő csajt!Pedig én szeretnék egy normális,rendes,kedves,szép,szerethető barátnőt,aki engem is szeret.Kocsim nincs,pénzem sem sok mivel egyetemre járok.Ennek ellenére mások szerint jól nézek ki és a kommunikációs készségem rohadt jó.Ennyi 23/F
2010. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mert olyan közegben vagyok, ahol alig vannak lányok. Tényleg, max 10-20-ból 1, de az tuti foglalt, vagy okkal nem kellett senkinek, vagy ő nem akarja.

Lány ismerőseim nincsenek, csak ismeretlenekkel próbálkozhatok. Ismerkedési lehetőségeim előbbiek miatt a bulira és az internetre korlátozódtak, de valahogy így nem akar összejönni. Főleg, hogy mivel az elmúlt hetekben-hónapokban komolyan sérült voltam (de már gyógyulok), így bulizni sem tudtam menni.

21/F

2010. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!