Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves szingli srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szingli srácok! Miért vagytok szinglik?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot (25 éves). Tipikusan az a fajta pasi, aki minden nőnek bejön és bárkit megkaphatna, mégis szingli (hogy mióta, azt nem tudom, de hónapok óta biztosan), sőt, úgy tűnik, hogy elég félénk is. A 3 dolog nem igazán illik össze nekem.
2010. nov. 21. 12:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18:20as vagyok

18:22!


Igen, elnézést igazad van, csak már nem mindig írom oda azt....

Örülök amúgy, jólenne a közelemben is egy ilyen pasi. :)

2010. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 11-23 18:20


Én szoktam nézegetni az internetes társkeresőkön a lányokat, akiknek "nincs pasija", de már a bemutatkozó szövegből le lehet venni, hogy miért nincs...Azért, mert túlbonyolítják a párkapcsolat lényegét...Olyan hülyeségeket írnak elvárásoknak amiket még én magam sem értek férfiként...Ahelyett, hogy örülnének, hogy végre találnak egy normális pasit maguknak, leállnak érzelgős hülyeségeket írni...Pl.: "Szeretek zenére írni", "kedvelje a művészeteket", "legyen kreatív", "legyen jóképű min. 175 cm magas"...Na szóval aki napi 10 óra munka után hazaér fáradtan és az arca elgyötört a fáradtságtól és az éjszakai társkeresésektől, csak 172 cm magas és nincs ideje azzal foglalkozni, hogy zenére írjon, reál beállítottságú, nem szeret verseket írni, nem támogatja a művészetet, mert nem érdekli, hülye agyament ingyenélők kreatívnak kikiáltott, semmitmondó és jelentéktelen alkotásait bámulni naphosszat...Annak nem való barátnő...Engem a pénzemért ne szeressen senki és nem vagyok híve az egy éjszakás kalandoknak sem...Tehát akkor el vagyok ásva magyarul...Ja és legyünk egy hullámhosszon...Az embernek egy idő után elmegy a kedve attól, hogy párt válasszon magának...Néha meglátok egy-egy hirdetésben szereplő bemutatkozást és majdnem lefordulok a székről olyan agyament idiótaságokat találnak ki...És csodálkoznak, hogy miért nincs pasijuk...

Nekem van pénzem, középvezető vagyok, jó a humorom és nem vagyok baromi ronda sem, tanult intelligens ember vagyok...De engem ezek az extrém elvárások amiket a nők előtérbe helyeznek...Nemigazán hoznak lázba...Ráadásul nem is néznek ki jól, vagy legalábbis nem mindegyik...

Na és ez a felhozatal, ebből lehet választani, mert az utcán nem lehet ismerkedni, a munkahelyemről ki is rúgnának, ha valamelyik alkalmazottal összeállnék...Szórakozni meg nincs időm...

Ja és a 25-32 éves lányok partyzós-bulizósok és azt a pancser tucatzenét hallgatják ami trance és techno, meg house néven fut, amit egy h*lyegyerek fél óra alatt összedob a számítógépén egy zeneszerkesztő progival...De az a menő, mert divat...Cool...Like(lájk)...

Amelyik lány meg nem bulizós, az a férjével és a gyerekeivel látja el a háztartást...

Összegzem: Naiv, gyerekes elvárások, semmitmondó háttérrel...És még csak hímsoviniszta sem vagyok...


32/F

2010. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

19:01-esnek: Csak nem sportoló vagy? :)


köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2010. nov. 28. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!