Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Segitenétek? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Segitenétek? Nektek mi a véleményetetk? Kort kérnék és tanácsokat is 22/F

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok. Félénk és visszahuzodó vagyok. Idegenek között nehezen oldódom. Nincs önbizalmam és nem vagyok magabiztos sem, nehezen nyílok meg idegenek előtt. Nem volt még bnóm és nem is csókoloztam még.. Nem tartom magam helyes pasinak sőt csúnyának. Nem érzem magam érettnek 22évesen..Mit tegyek?
2010. nov. 21. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Képet tudsz felrakni?


22L

2010. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48 vagyok nő.Na látod csúnyának tartod magad, az itt a legnagyobb probléma.Akkor hozd ki a külsődből a legszuperebbet. Változtass a frizurádon, az öltözködéseden, légy kedves, de ne tolakodóan. Legyen már önbizalmad, tudod mennyi srác nem éppen egy Adonisz mégis van kisugárzásuk, magabiztosak, és ez a tulajdonság egy főnyeremény. Sok sikert neked!
2010. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék feltenni..bocsi
2010. nov. 21. 22:04
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Vannak barátaid? Ha vannak, ők is ilyen típusok? Mármint félénkek, visszahúzódóak? Esetleg ha ők nem ilyenek, akkor menj el velük bulizni, társaságba. Eleinte félni fogsz, de ha többet jársz el velük, ez szűnni fog. Már az is segítség lenne Magadnak, ha pl a szüleiddel élsz és megoldható, akkor Te mész le a boltba, és mondjuk ha kisbolt, szóba elegyedsz a pénztárossal, pultossal...pl milyen az éppen akciós termék, stb.... Lényegtelennek tűnik, de nem az! A lényeg az lenne, hogy minél többet kommunikálj idegenekkel!

Esetleg ha nem jársz suliba, akkor iratkozz be valami tanfolyamra....

A lényeg! Menj és élj! Mozdulj ki otthonról! És ismerj meg új embereket!

Az, hogy 22 évesen nem volt még barátnőd...nos az még nem vészes! Mint tudjuk, a fiúk később érnek meg a komoly kapcsolatra. Lehet, hogy majd most jön el az időd! Vagy egyszerűen nem találtál Hozzád illő lányt!

De semmiképp se keseredj el!

Az, hogy talán külsőleg nem vagy egy Adonisz...na bumm! Mindenkinek vannak előnyös tulajdonságai! Pl csináltass új frizurát, vagy ha szemüveges vagy, akkor másfajtát, ami jól áll. Ha esetleg pattanásos a bőröd, menj el kozmetikushoz. Ha a testalkatod előnyös, akkor próbálj magadhoz illő ruhákat választani, a neten rengeteg tanácsot találsz! Vagy lehet, érdemes lenne megpróbálni a kecske vagy körszakállat...így látatlanban nehéz a külsőre tanácsot adni!

23/L

2010. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is elöször magaddal békélj meg.Az nem olyan nehéz vegyél 1-2 új göncöt valami mást mint amiket hordasz,vagy tényleg új frizura akár annyi,h reggel bezselézed a hajadat...És hidd el ha tetszel magadnak akkor a kisugárzásod is másabb és nem lesz ilyen gondod.

19/L

2010. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem kamuzol. Ez lehetetlen.

Két ember között nincs különbség. Nincs jobb vagy rosszabb.

Aki csúnya, az kapott mást, Aki okos attól elvettek valamit. Te is teli vagy pozitív dolgokkal, csak pechedre, ha tényleg ez a valóság akkor te a külső tulajdonságaid rovására kaptál értékeket. És ez nem csak duma. Ez tény!

Nincs IQ bajnok, brutál intelligens modell alkatú szépfiú. Ha igen, akkor vak, és mozgássérült. Tehát a természet mindig kompenzál!

2010. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Hidd el nem vagy rosszabb, mint bárki más. Valószínűleg csak a hozzáállásod nem épp a legjobb. Nem kell megfelelni ha bemész egy társaságba, nem kell rájátszani. Hidd el!

Én is ugyanilyen voltam, nagyjából 3 éve túltettem magamat a hülyeségeimen és több mint 2 éve vagyok boldog párkapcsolatban. Pedig nem vagyok egy nagy szám, tök átlagos. 20F

2010. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Bújj el.
2010. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én egy másik 22/L vagyok, jól nézek ki, normál alakom van, de egyépként pontosan ugyanígy vagyok, mint te. Sosem volt még barátom, és én is elég visszahúzódó vagyok. Sok idő kell, míg egy társaságban "bemelegszem", úgyhogy tanácsot én nem tudok adni, hiszem ugyanolyan vagyok, mint te, de szerintem még sokan vagyunk így, úgyhogy ne aggódj nem te vagy az egyetlen!
2010. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Könnyű azt mondani h fogadd el maagd..Hogyan milyen módszerekkel tudnék megbékélni magammal?

Az h ilyen vagyok annak az az oka h születésem óta nem látok az egyik szememre és nem érzem magam teljes értékűnek és nem tudom magam igy elfogadni..

2010. nov. 21. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!