Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, hogyan mondjam meg, hogy szeretne-e velem járni?

Figyelt kérdés
lécci segítsetek ! nem merem megmondani és a barátnőm is segített de nem naon megy és am 11 vaok és ő is és lécci ne mondjátok azt hogy túl fiatal vaok manapság ki nem jár valakivel ! ?
2010. nov. 24. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a normális 11 évesek.
2010. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mit akarsz csinálni vele? Fél év után lefeküdni? Muhaha. Ne viccelj már.
2010. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha leírod értelmesen, rendesen a mondatot, segítek.
2010. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nielindi ***** válasza:
100%
szerintem több időt kellene fekted a nyelvtankönyv lapozgatására!!!
2010. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dobj fel a tanulással, tapadj rá s hajrá! :D
2010. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hivd el besszelgetni...Szorakozatok viccelodjetek bexelgesetek es mikor mar mentek fogd meg a kezet vagy vlami es kerdezd meg tolle...Ha nem valaszol akkor mond neki hogy holnapig gondolkozon...Ha meg egybol valaszol akkor...:D
2010. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

srác-.- talán kisfiú nem?XD normálisan leírhatnád a kérdést!

tök mind 1 hogy égeted be magad mert úgyis pár év múlva elfelejtitek! ha megb*asz akkor mind 2 en hülyék vagytok ha nem akkor 11 évesen minek eröltetni?

2010. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj! Hagyjátok már békén! Segítséget kért! (értelmetlen mondatban)Én sem merem elmondani annak a fiúnak aki tetszik nekem! És ugyanez a problémám(12 vagyok)! Ezért mit b.asztassátok? Szerintem mondd el neki vhogyan..Majd válaszol.. Ha meg nemet mondd akkor nemet mond..Max túl lépsz rajta..Ha igen akkor meg csak örülhetsz a szerencsédnek! ;)
2010. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hááát...sokat beszélgess vele...Ha látod rajta, hogy szivesen beszélget veled akkor próbálj meg közös programokat szervezni vele..pl: hívd el egy nap sétálni, kérd meg, hogy segítsen neked valamiben amit nem tudsz vagy akármit szervezhetsz magatoknak, a lényeg, hogy közben együtt legyetek. Így majd te is jobban megismered meg Ő is téged és ha tényleg látod rajta, hogy szivesen van veled.., Na akkor kérdezd meg, hogy járna-e veled! De mielőtt még ezt megkérdezed, szebb volna szerelmes vallomást tenned neki! Remélem tudtam segíteni..
2010. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!