Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj lehet a csajozásban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet a csajozásban ha sovány vagyok? (185cm és 56kg) 19f

Figyelt kérdés
Azon vagyok hogy hízzak, de most sajnos ez van. Addig ne is csajozzak amíg nem lesz "normális" a testsúlyom? Mert olyan 70-80 kg lenne az ideális (vékony alkatra is).Lassan hízok az is baj, de addig csajozzak, vagy nem is kellek a lányoknak? :(
2010. nov. 25. 20:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Jah, kondizzatok, de a legfontosabb, hogy a lábatokat/combotokat kezdjétek el marhára edzeni, mert ott vannak a legnagyobb izmok, az nagyon brutálisan beindítja a fehérjelerakódást. Utána a többi részetekre is könnyebben híztok.
2010. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Az jó ha sokat eszek, biciklizek+futok, emellett úszok is? Mennyit hízhatok egy héten? 1 kiló sikerülhet hetente ha ráhajtok?
2010. nov. 25. 21:20
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

öregem te nem sovány vagy, hanem egy girhes gizda gebe... én is sovány vagyok a 188cm 66kg val.

a másik meg hogy még hülye is vagy. ha szerinted ettől függ hogy lesz e sikered a nőknél, akkor még várj egy kicsit a csajozással

üdv 21/f

2010. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nekem aztán ne írd hogy gizda gebe mert te is az vagy 188cm 66 kg... Magam miatt szeretnék hízni. A csajoknál tényleg nem a külső számít?
2010. nov. 25. 21:29
 15/33 anonim ***** válasza:
Tényleg sovány vagy. Nem híznod, hanem erősödnöd kell. Nem ebben hidegben kell elkezdened a szabadban edzened. Én nem szeretem a spinninget, de neked jót tenne. Keress egy megbízható edzőt (ajánlani is tudok), mert annyi tévhittel fogsz találkozni, hogy az eredmények elmaradása miatt nem tudod majd végigcsinálni.
2010. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
De most akkor ez gond a csajozásban, vagy nem ezen múlik?:S
2010. nov. 25. 21:40
 17/33 Dzsonszy válasza:
100%

Szerintem gáz.

13 évesen voltam ugyanehhez a magassághoz ekkora tömegű.

K gyorsan gyúrjál rá, mert le fognak emo-sozni és amúgy sem férfias.

Hajrá!

A csajoknak nem számít de sokat dob a TE önbizalmadon ha tetszel is magadnak egy kis plusz testkultúrával

IZOM!!!!4!négy :D

2010. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

elöttem lévőnél a pont.

lehet ,hogy olyan csajt találsz akinek nem gond , hogy vékony vagy de a leírtak alapján nem sok önbizalmad lehet ha a testsúlyt és a csajozást egy lapra teszed . én is majdnem akkora vagyok mint te csak +10 kg de nekem a nyakam nagy :D

sok sikert

2010. nov. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vékony vok:( Sőt. 180/50 szóval átérzem. Mondjuk azt mondom egy dokihoz nézzél el. Mert nekem pl kiderült h genetikailag vok ilyen vékony sajna. Amúgy meg jó szöveg, jó ruhák, stb elég a csajoknak:D Ha gondolod írj privit mesélek a dokis részről.
2010. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Nekem is genetikailag van így, egészen születésem óta vékony vagyok. Nehezen hízok, de csak lehet híznom még nekem is, sokat fogok sportolni erősítő gyakorlatokkal, emellett sokat eszek. Gyors is az anyagcserém, de talán a sok sport lelassítja valamennyire és lerakódhat valami. Annyiból jó ez hogy a betegségek meg minden sz@r gyorsabban kiürül a szervezetből.
2010. nov. 26. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!