Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj lehet a csajozásban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet a csajozásban ha sovány vagyok? (185cm és 56kg) 19f

Figyelt kérdés
Azon vagyok hogy hízzak, de most sajnos ez van. Addig ne is csajozzak amíg nem lesz "normális" a testsúlyom? Mert olyan 70-80 kg lenne az ideális (vékony alkatra is).Lassan hízok az is baj, de addig csajozzak, vagy nem is kellek a lányoknak? :(
2010. nov. 25. 20:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ropii:DD

egyébként sztem ha azt veszed az ideális a 77 lenne:D 85-8=77:D

szerintem hizz mert ahogy igy elképzelek szinte vékonyabb lehetsz mint egy csaj:d a magassaágodhoz képest:D egyébként meg szerintem sokkal jobban néz ki ha nemvagy pálcika vékony:DD

hajráá;)

2010. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Emígy sztem a nők elsősorban külső alapján ítélnek (ahogy szinte mindenki)Szal a súly sztem fontos mivel az összhatáshoz kell.Másként fest az arcod is ha 10 kilóval több vagy.

Szerintem számít.Meg kell vhogy hízni/erősödni.

2010. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan ilyen vagyok mint te csak (már rég mértem) de 56 kg vagyok és 177 cm körül.

engem egy időbe nagyon idegesített hogy akármennyit zabálok nem tudok meghízni de rájöttem hogy én így vagyok jó.És ez a fajta alkat még akár lehet egy áldás is mert az össze haverom jár kondiba meg minden de nem nagyon látszik a fejlődés én meg itthon súlyzóztam egy hónapig meg felüléseket csináltam és tök jól látszott az izom :D

A lányoknak is bejön ha valaki nem olyan mint a többi srác.

Nyár előtt tök szar volt a kedvem hogy mi lesz a strandon stb...de csak nyáron 4 lány kérte el a tel. számomat.

Csak az a fontos hogy érezd jól magad a bőrödbe.

Sokkal többet számít a humor,beszédkészség,és persze a lányokkal tudni kell beszélni és nem bunkónak lenni.

2010. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
utsó vagyok 17/F
2010. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Az étrended és életviteled leírása kellene,mert nekem meg fogyni kéne.A csajozásnál inkább a fellépés számít,csak másodlagos a kinézet.Persze az gáz,ha a testsúlyod megingatja a magabiztosságodat.Te is tetszeni fogsz valakinek,csak legyél magabiztos.
2010. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Az nagyooooon kevés!!! Én 186 cm és 85 kiló vagyok sportosan. 185 centihez a 90-95 kiló sem lenne sok.
2010. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%
Inkább sovány legyél, mint egy dagatt disznó. A sovány, magas csávók előnyösebb helyzetben vannak!
2010. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Zozi84 válasza:
100%
nekem normál testalkatom van, de azért jó lenne izmosodni, a legtöbb lánynak a sportos jön be ;)
2010. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hat az attol fugg... Tegyel be egy kepet,es ugy egyszerubben es biztosabb valaszokat kaphatsz!!!
2010. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne parázz. Én 179 cm vagyok és sokáig 52-55 kiló voltam. Egészen kb 23 éves koromig. Utánam eg híztam 10 kilót kb (tartósan 63 vagyok) és jól érzem magam így. Nem kell több nekem. Sportolok (nem konditerem), Fittebb vagyok, mint a kondisok zöme. Annyi történt, hogy a stresszes életemrő lemondtam (állandó megfelelni akarás a családban, az iskolában, stb). Ennyi. Nyugodj meg, mert ha most felborítod a horomháztartásod, akkor utána cs*szheted.
2010. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!