Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez örökre így marad? Egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez örökre így marad? Egyedül leszek? 21/F

Figyelt kérdés

Végülis már kezdem megszokni... Az elmúlt hónapokban szám szerint 3 lánnyal is kavartam de az első lépéseken nem tudok túljutni. Az egyik a randit mondta le, a másik úgy mond el sem fogadta, így a harmadiknál már meg sem próbáltam. Március környékén amikor szintén befürödtem egy lánynál, akkor megfogadtam, hogy soha többet nem kezdeményezek egy lánynál sem. Még most megpróbáltam.... És furcsa mert a 3 lányból 2nél nem én kezdeményeztem. De mos már tényleg feladom. Én sztem megtettem mindent. Ötödik évet kezdem magányosan. Néha még egy halvány emlékként feldereng, hogy milyen is volt amikor barátnőm volt de már el sem tudom képzelni, azt, hogy nekem még valaha is lehet. Pedig sztem semmi gond nincs velem sem külsőleg, sem belsőleg. A család is csak ezzel nyaggatt, hogy mikor hozok már haza egy kislányt.....


Köszi, hogy elolvastad.


2010. nov. 27. 11:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
62%

Én megértelek. Igaz, én 18 éves vagyok, és lány, de hasonló cipőben járok. 2 éve lett vége az első és egyetlen kapcsolatomnak (1 évig tartott). Azóta másfél 2 hetes kapcsolataim voltak csak. Én is beleőrülök, hiába igyekszem, egyszerűen nem tudok új kapcsolatot létesíteni. Az elején mindig meg vagyok győződve arról, hogy IGEN, Ő KELL NEKEM, de aztán rájövök, hogy hoppá, mégsem. Nos, így belegondolva mégsem hasonló a helyzetünk, de legalább tudod hogy nem csak te vagy magányos. Én drukkolok neked, és persze magamnak is :) hogy végre megtaláljuk a hozzánk tökéletesen passzoló embert.


Niki/18

2010. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ez nem úgy működik, ahogy a családod meg a haverjaid(értsd:mai fiatalok többsége) gondolja. Én 13 évesen jöttem össze az első barátnőmmel, aki az utolsó is mindmáig, ugyanis már 5 éve együtt vagyunk, hidd el, engem is nyaggattak, hogy mit foglalkozok vele, 5 éve együtt vagyunk nem elég? miért nem dobom, ne foglalkozz az ilyen emberekkel.


De a kérdésedre a válasz:ISMERKEDJ! Ne csak és kizárólag hello kitty p!csákat keress!

2010. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem maradtál le semmiről. Ne sürgesd ezt az egészet. Aki keres az sosem talál általában. Egy kicsit vedd lazábban a dolgokat.

Az is lehet, hogy nem jó helyen keresgélsz..

2010. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Ne keresd majdmegtalál mondogasd magadban ;))
2010. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Ezt a nem jó helyen keresgélek szöveget sosem értettem. Hogy érted, hogy rossz helyen keresgélek? Egyetemista vagyok, egyetemen keresgélnék. Bár az ismerkedés idegenekkel nem igazán megy.
2010. nov. 27. 11:27
 6/42 anonim ***** válasza:
majd megtalalod az igazit
2010. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön, mert minden lánynak az a legfontosabb!
2010. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Folyamatosan változtatok a külsőmön. Igényesen, stílusosan öltözködöm, fodrászhoz is rendszeresen járok. Mindig jó frizurám van. Egyátalán nem nézek ki rosszul. De ha nekem ezt osztották, hogy egyedül kell lennem, akkor hát legyen. DE leginkább az zavar, hogy a barátaim közül mindenkinek van/lett barátnője még olyan barátomnak is, aki 22 éves de eddig még egy lány kezét sem fogta meg. Valószínűleg ez a dolog tett be nálam végérvényesen...:S:S:S
2010. nov. 27. 11:40
 9/42 anonim ***** válasza:
Ne hidd el ezt a "ne keresd, majd jön magától" dumát. Ha akarsz valakit, akkor bizony tenned kell érte, nem fog az öledbe hullani. Amíg ezt be nem látod, addig csak telik feletted az idő, de történni nem fog semmi.
2010. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%
De irigy vagy :S És csak magaddal foglalkozol! Én se jönnék össze veled
2010. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!