Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meg kéne változnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kéne változnom?

Figyelt kérdés

Egy kicsit... sőt NAGYON gátlásos típus vagyok, attól tartok, mások inkább beképzeltnek tartanak emiatt... nem is nagyon mernek közeledni (szerintem, de az is lehet, hogy "mentségként" beszélem be magamnak).

Persze arról szó sincs, hogy beképzelt lennék, kb. akkora az "egom", mint egy marok fűszálnak!


Nem is nagyon merek én kezdeményezni, mert félek a visszautasítástól... Pedig többször van olyan, hogy tetszik egy srác, visszamosolyog, én is... vége...


Jesszum pepi! Mit tegyek? :)


18L


2010. dec. 2. 19:11
 1/7 anonim válasza:
0%
úristen, halj meg:S
2010. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te meg rohadj meg!
2010. dec. 2. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
ne légy félénk! ennyi!
2010. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
másik suli uj élet ezt tom javasolni
2010. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
volt már barátod?
2010. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fölösleges sulit váltani. A problémát a forrásánál kell kezelni, nem a kialakult állapotot enyhíteni. Mi az oka, hogy gátlásos vagy? Túlsúly? Az lehet egy erős ok, és mégnagyobb ok arra, hogy sportolj, és rendes formád legyen, ergo elégedett legyél önmagaddal. Esetleg más ok?
2010. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs túlsúlyom 59kg / 168 cm, már volt barátom is.
2010. dec. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!