Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves fiu 11 éves lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiu 11 éves lány. Nagyon gázos de. Lent?

Figyelt kérdés

Egyszerüen teljesen belé vagyok habarodva..Amikor megismertem azt hittem hogy 13-14 éves,és mikor kiderült hogy 11 ledöbbentem..Nagyon szeretem.Meghalnék érte.De még csak 11 éves (nemsoká 12)..De még fejlettebb mint pár osztálytársam..Mit csináljak?Én februárba már 15 vagyok ..

Persze nem akarok vele dugni vagy ilyesmi,én csak szeretni szeretném öt :):(


2010. dec. 4. 00:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Várj rá pár évet :)
2010. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
de nembirom nagyon szeretem..:'((((
2010. dec. 4. 01:02
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, de 11 évesen iszonyatosan gyerek még. Ha annyira érett, akkor pedig gáz van a hormonjaival. Én 11 évesen még a plüssökkel játszottam. 12 évesen eldugtam a plüssöket, nehogy játszak velük, de akkoris.
2010. dec. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Funktasztikus ***** válasza:
100%
11 éves kiscsaj még nagyon értelen még ha nagy kislánynak is tünik....hidd el...ha rád jön a kanosság nem dughatod megs e meg mit szolna a papa?keress mást srry
2010. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi van vele,de nagyon érett korához képest..Már nönek a ..Denemisaz..Valami nagyon megfogott benne,és azóta itt nyom belül =(((((
2010. dec. 4. 01:04
 6/35 A kérdező kommentje:
Fogjátok már fel hogy nem érdekel a sex!!!!!
2010. dec. 4. 01:05
 7/35 Moszuke ***** válasza:
93%

tini szerelem nincs ezzel semmi baj, de ne dugjatok amíg a lány nem lesz 18-20körüli...

addig meg úgyis szétmentek... ezek a fiatalkori hóbortok, fellángolások nem tartanak soká:)

tanácsot nemtok adni.. bár ÉN annak idején általánosban tollasoztam egy lánnyal aki "tetszett". ez volt egy fajta randi(?)

persze manapság ez biztos nem divat.. na mind1.


22/f:)

2010. dec. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Az normális, ha biológilag fejlett, de az a fura, hogy nem vetted észre, hogy 11 éves. Az ilyen lányoknál még égő megfogni a másik kezét, szóval gyerek, nem kamasz.
2010. dec. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem vettem észre.Mikor meghallottam ..Haver mondta énmeg kiröhögtem,aztán megkérdeztem msnen hogy mi van.És elmondta hogy télleg 11 éves.Hát ott borultam.De olyan intelligens meg wáh.nagyon szeretem.Akkor ne nyomuljak rá?:'(
2010. dec. 4. 01:13
 10/35 Funktasztikus ***** válasza:
n3ekem is van egy ismim aki 16-7 nak néz ki de kapaszkodj meg 12 évét nem rég töltötte! szal meg értem mit gondolsz
2010. dec. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!