Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves fiu 11 éves lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiu 11 éves lány. Nagyon gázos de. Lent?

Figyelt kérdés

Egyszerüen teljesen belé vagyok habarodva..Amikor megismertem azt hittem hogy 13-14 éves,és mikor kiderült hogy 11 ledöbbentem..Nagyon szeretem.Meghalnék érte.De még csak 11 éves (nemsoká 12)..De még fejlettebb mint pár osztálytársam..Mit csináljak?Én februárba már 15 vagyok ..

Persze nem akarok vele dugni vagy ilyesmi,én csak szeretni szeretném öt :):(


2010. dec. 4. 00:59
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
na majd 2 év múlva írd meg, mi a helyzet :)
2010. dec. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
húzd meg a haját, akkor tudni fogja h tetszik neked
2010. dec. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele, abban nincs semmi rossz. Vislkedj vele természetesen, de okosan! Ha a szivedre hallgatsz, és nem bántod meg, abból nagy baj nem lehet. (a szived nem a f.szod, ne keverd a testi vonzalommal!)
2010. dec. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
24%
Nyugodtan járhattok. Csak szex ne legyen, mert ez még a pedofil kategória. (Akkor is pedofíliáról beszélhetünk, ha a fiú 11 éves és a lány is. Hiába egy korúak, nem számít.)
2010. dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

figyelj ne hallgass mások véleményére.(:ha neked tetszik,imádod,szereted,és meghalsz érte akkor élőben szépen félrehívod és elmondod hogy mivan,alig tudsz aludni,állandóan rá gondolsz,ő jár a fejedben és érteni fogja.*-* benne is van ilyesmi érzés bár lehet hogy nem olyan erős mint a tied de csak jelent az valamit hogy rólad álmodik és szíveket ír.(: legyél férfi és menj oda hozzá.a korkülönbség tökre részlet kérdés-.-mások akkora felhajtást csinálnak,hogy nemigaz.valóban így még nem hangzik komolynak hogy 14-11 de egy pár et múlva a 18-15 vagy a 21-18 igen.(: azt tanácsolnám hogy a szívedre hallgass és ne erre a sok hülye állatra aki leszól mert szerelmes vagy.(: [ megértettem és nagyon tisztelem ezt az egészet azért hogy nem rögtön meg egyáltalán nem most akarod lefektetni a csajt hanem szeretni,ez nagyon szép dolog.(:]

remélem megfogadod a tanácsot és minden sikerül.(:

L/14.

2010. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Funktasztikus ***** válasza:
dee kedves 14L a lány akármennyire érettnek tünik még elég gyerekes a felfogása....
2010. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Funk egyáltalán nem..


14/L köszi hogy irtál ennyit.télleg =))

2010. dec. 4. 13:39
 28/35 anonim ***** válasza:
Uhhh hát asszem a lány szüleinek is lesz ehhez egy-két szava, sőt lehet hozzád is... Apuka helyében asszem finoman megmondanám neked milyen korosztály körül legyeskedjél. Szerintem tartsd vele a kapcsolatot, aztán majd 2-3 év múlva térj vissza a dologra. Ne haragudj de egy 11 évessel még a csókolózás is perverz, bármi más meg egyenesen tilos... Meg szívecskéket ír msn-be, hát inkább nem kommentálom... és barbiezni vagy mászókázni fogtok együtt? Egyáltalán az szörnyű, hogy a fejedben ilyen megfordul, hogy egy 11 éves kislánnyal akármit is kezdj.:(
2010. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

nem tudom... szeret téged a lány??

Nekem tavaly volt egy olyan esetem, hogy én még 12 voltam a fiú 14. én voltam 6.os... a fiú 8... akkor ballagott. belémszeretett. az elején menekültem előle... de évvége felé megtört a jég. én is megszerettem.úgy hogy szerintem ha szeret téged, és neked nem parás hogy 11 éves... akkor semmi akadálya. :) attól még hogy pár évvel fiatalabb nem parás annyira. próbáld meg megbeszélni vele. csak figyelj rá, mert mivel fiatalabb lehet közbe ez megtetszik neki meg az is aztán érted. Mivel még fiatalabb nálad ezért gondolom értelenebb is kicsit. hiába írod hogy érett meg minden, azért gondolom nálad kicsit ha nem is nagyon azért éretlenebb... szorítok nektek. :) aztán okosan egymással. :) 13/L.

2010. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
éretlenebb * bocsi... félre írtam. :)
2010. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!