Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egyértelmű visszautasítás volt? (lent)

Figyelt kérdés

Megkérdeztem egy pasi ismerősömet, hogy nem jönne-e el velem valamerre, erre írta, hogy még nincs jól, pihen stb. Nemrég műtötték, de nem komoly, szóval véleményem szerint, talizhattunk volna, nem tudom, hogy ezt csak kifogásnak szánta, vagy akkor reménykedjek-e még?

Nagyon tetszik a srác, de többször már nem akarok próbálkozni, nehogy az agyára menjek. Inkább maradjunk jóban "barátok" minthogy kerüljön, szerintetek mit tegyek?


2011. ápr. 14. 20:27
 1/4 Marci14 ***** válasza:
szvsz még keresheted. csak lazán, vársz pár napot, ha úgy érzed keresed újra. ha a válasz nem, akkor én már nem szoktam keresni a másikat és ha ő se engem, akkor elvesztettük egymást (:
2011. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kb. egy hét múlva keresném újra. Ha akkor sem, akkor többet nem keresném :)
2011. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Fogalmam sincs és nem is lényeges igazából, hogy milyen műtétje volt, viszont ez akkora önzőségre vall, amit írtál, hogy ő pihenne, de hát kit érdekel, nem komoly műtét, találkozzon veled inkább... :/

Hát nem tudom.


Amúgy szerintem ez nem lekoptatás. Lehet hogy tényleg nem volt jól és pihenni akart.

2011. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gondold bele magad mindkét helyzetbe!


Ha tényleg rosszul van, de ezen kívül szeretne veled találkozni, azt éreztette volna. Leírta volna, hogy nagyon sajnálja, vagy hogy pedig jó lenne, vagy pedig szeretne veled találkozni.


Ha meg nem írta, akkor a te szempontodból már tökmindegy, hogy jól van-e vagy sem, mert ez konkrétan egy finoman megfogalmazott nem szeretnék tőled semmit.

2013. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!