Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találkozhatok félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatok félénkebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Akik nem bulizni járnak minden este, nem keverednek egyéjszakás kalandokba. Nem felszínesek, hanem inkább mélyebb, megértőbb típusúak, és lehet velük beszélgetni is.

Ez nem antiszociálisságot, vagy azt jelenti, hogy ronda lennék. Nekem ők jönnek be.


Tehát elsősorban Budapesten, hol van esélyem ilyennel találkozni, ismerkedni? Gondolom nem buliban, és nem is az utcán. Köszi!

21/F


2010. dec. 5. 16:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
otthon a lakásukban és a könyvtárban, vagy könyvesboltokban...
2010. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Szakkörökön. De akár nagyobb táncházakban is, akármilyen meglepő. Na meg persze a táncoktatásokon.
2010. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Én ilyen vagyok, viszont nem a fiúk érdekelnek :)
2010. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok :)

-plázában (tudom hülyén hangzik, de a félénkebb lányok is szoktak plázába menni)

-buszmeg

-iskola

2010. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Jó a kérdésed ezt énis akarom tudni, nekem is az ilyen tipusú lányok jönnek be 22f
2010. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy vagytok elegen! Biztos vagyok benne, hogy sok lány ül otthon szomorkodva, hogy nem találja őt a lovagja, pedig ő annyira vágyik egy társra.


Őket arra bíztatom, hogy:

1. vagy írjanak nekem e-mailt :)

2. vagy jöjjenek fel társkeresőre

3. vagy menjenek táncolni, mert nemsokára én is megyek (pár hét) :D

2010. dec. 5. 16:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Igazából nem lehet ezt annyira behatárolni,hogy nem buliban vagy ilyesmi.19 éves lány vagyok,olyan,mint amilyet leírtál,azonban nyáron én is voltam bulizni,attól függetlenül,hogy nem vagyok egy diszkós p*csa,szóval a mértéktartáson van inkább a hangsúly:D Ahogy az egyik válaszoló is írta,én is nagyritkán megfordulok egy-egy bevásárlóközpontban,és szerintem több hasonló típusú lány is.Nehéz általánosságban válaszolni erre,magamból kiindulva kb Pesten a villamosnál/hévnél találkozhatnál velem..:) A többi helyen inkább csak ha szerencséd van:D Röviden-tömören: Bárhol,csak nyisd ki a szemed:)
2010. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nagyritkán én is bulizom (évente néhányszor), annyi belefér, és néha kell is.

És villamoson vagy plázában hogy szereted, ha közelítenek feléd? Főleg, ha félénk vagy, van esélye bárkinek? :)

2010. dec. 5. 16:46
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát,igazából mivel plázákban legalább egy barátnőm velem szokott lenni,nemigen jön oda senki:) Viszont ha egyedül lennék,lehet hogy örülnék egy ilyen dolognak.Nálam egyébként változó a félénkségem mértéke (ez elég viccesen hangzik:D),van akivel teljesen természetes tudok lenni rögtön,van akivel kicsit tovább tart,de ha magabiztos az illető,és úgymond picit irányítja a beszélgetést,nem kell a kínos csendtől félnem,akkor én is sokkal felszabadultabb tudok lenni,mint ha nekem kell témákat feldobni folyamatosan.:)
2010. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csak nem engem keresel? :)


Na viccet félre téve, én pontosan olyan vagyok, mint ahogyan írtad. Nem vagyok antiszoc :D csak olyan félénkebb típus, egy aranyos lány.

Szeretnék egy helyes pasit, már nagyon. Egy rendes kapcsolatot keresek.


És nem vagyok kapható egyéjszakásokra. :D

Csak egy megértő testi-lelki (bár inkább fordítva) társara vágyom. Akinek megfoghatom a kezét, aki velem van jóban és rosszban (bár felszínesnek tűnhet, de így van) szóval akit szerethetek, és ő is viszont szeretne.

Szimpatikus vagy...:)

2010. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!