Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek van hiánya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van hiánya?

Figyelt kérdés
Azt hiszem elmond mindent.
2010. dec. 10. 18:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szomjas vagyok, ez annak számít?


Egyébként párkapcsolat hiányára gondolsz vagy szexhiányra?

2010. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Pasihiány..----> Szexhiány...:D

L

2010. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Pasihiány...:(
2010. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Csajhiányra gondolok.Ezen kívül a pénz is hiányzik! :D

Na de inkább az első.Nincs itt olyan lány/nő/asszony,aki dél-dunántúli és szexre,pasira éhezik?

2010. dec. 10. 20:29
 15/19 anonim ***** válasza:

Egy érzelmes szenvedélyes szex hiányom és egy érzéketlen dugás hiányom van!XD

20/L

2010. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én ma döbbentem rá, mennyire hiányzik az érintés, a testi kontaktus. Nem a szex, hanem hogy egyszerűen megérintsenek. Alapból utálom, ha idegenek hozzámérnek, rohadtul zavar, de van két srác barátom, és odajöttek mesélni valami hülyeséget :D az egyikük megfogta a vállam, a másik az alkarom, és azt vettem észre, hogy basszus gyakorlatilag egy éve nem érintett meg egy férfi sem, azóta nincs kapcsolatom. Baromira hiányzik, hogy valaki csak megfogjon, de ne bunkón meg ne nyálasan, csak érjen hozzám :)
2010. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem szeretethiányom van, de az nagyon. :(
2010. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Na mesélj mi a baj?
2010. dec. 11. 20:14
 19/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy szeretethiánya van. :)

Az nekem érdekes módon nincs, illetve nem hiányzik, hogy becézgessenek, csak öleljen meg és mondja, hogy kíván. A továbbiakat nem részletezném :D

2010. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!