Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit reagálnátok, ha meglátnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha meglátnátok 2 lányt csókolózni egy kapualjban?

Figyelt kérdés
Direkt rejtett helyen, nem mások szeme elött, de te mégis meglátnád. Mit gondolnál?
2010. dec. 12. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tovabb mennek
2010. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ha haverokkal vagyunk akkor odakiáltok hogy " Hé kisanyám, rendesen be lehetsz b*szva ha nem tűnik fel hogy az idomárnál nincs kígyó!" ha egyedül akkor ha jól néznem ki nézem őket egy 2-3 percig majd szép estét kívánok röhögök magamban egy jót és tovább sétálok. ha nincsen ott senki aki díjazná minek beszólni? :D ha nekik jól esik nyugodtan. engem csak az olyan .."mások" zavarnak akik az ember pofájába dörgölik és provokálnak (lásd melegfelvonulás)
2010. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

15:35,

ez tényleg nem Amerika. Itt nem azt tanítják az iskolákban, hogy Isten teremtette a világot és itt ha meleg vagy, attól még mehetsz katonának. Szóval nyugodtan csinálják, ha akarják, nem hiszem, hogy egy kapualj olyan hivalkodó helyszín lenne.

2010. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt otthon kellene megoldani, de ha mégis meglátnám őket, nem "bántanám" őket, mert az ő dolguk, kivel smárolnak.
2010. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Leszarnám. Sok mindent láttam én már, ennél durvábbakat is.
2010. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Undorító?De ha egy srácról és csajról van szó, akkor nem az. Inkább elgondolkodtató.
2010. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem tervezek kapualjban csókolózni se az utcán, egyrészt mert nincs senkim, másrészt mindenki intézze el az ilyen dolgait otthon vagy kettesben. Szerintem se kell mindenki szeme elött nyalni falni egymást.. de ezt értem a hetero párokra is... Még csak tölük láttam eddig is ilyet és hát szerintem semmivel se megbocsáthatóbb mikor a narancsospultra felrakja a srác a lányt és nyalják egymást...
2010. dec. 17. 13:53
 18/20 anonim ***** válasza:
Igazad van, kérdező. Attól is a falra mászok, amikor összejön egy kisebb baráti társaság, hogy együtt, közösen jól érezzük magunkat, erre egy párocska folyamatosan csak nyalogatja egymást...
2010. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pfujj. Én soha nem csókolóznék hosszan közönség előtt, pedig nem vagyok lezbi. Az meg csak még jobban lök a gusztustalansági szinten, hogy 2 csaj. Ez nem megszokott és nem normális. Nem büszkeség az ha valaki a saját neméhez vonzódik, nem kell mutogatniuk magukat. Ha meg tényleg valami eldugott helyen nyalják-falják egymást akkor is undorodnék, viszont az már annyiból másabb, hogy nem direkt buktak le adott esetben előttem.
2010. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Most ki nem szarja le hogy mit csinálnak??? Ha ez teszi őket boldoggá xD
2010. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!