Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első randid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első randid?

Figyelt kérdés

Nagyon izgultál a találkozás előtt, illetve alatt? És mi volt a program? Hogyan sikerült, volt-e folytatás?

Köszi, ha válaszoltok. KORT ÉS NEMET is írjatok légyszi. :)


2010. dec. 14. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3.ban jártam egy lánnyal, és egyszer feljött hozzám. Smároltunk és pokemont néztünk :D Jó volt, csak elkaptam az influenzáját :S 18/F
2010. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1 hét múlva írok :D akkor lesz 15/F
2010. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én izgultam előtte. De közben már nem. JÓl éreztem magam. Sétáltunk egy csomót és beültünk a kedvenc teázómba. Dumáltunk és én azt hittem lesz folytatás de aztán nem lett semmi...:(

15/L a srác 17

2010. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: oké, várom a válaszodat.:) Sok sikert!

Én izgultam előtte, de mire találkoztunk elmúlt az izgulás.:)

2010. dec. 14. 16:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát, ami azt illeti elég szar. Én egy spontán ember vagyok, nem bírom ezeket az előre lebeszélt dolgokat.

Egyszer kitalálta egy faszi, hogy találkozzunk, azelőtt se és azóta se hiszek a netes ismerkedésben. Beadta nekem, hogy 190 cm magas és hogy milyen jóképű stb. A fénykép tényleg nem volt gáz. Én 178 cm vagyok és a vállamig ért. Baromi vonzó volt 16 évesen egy 23 éves hapsi, dehát ekkora hazug alakot :D Ráadásul nem volt valami észlény. Program nem volt, elég szar idő volt, így haza kellett hoznom, de legszívesebben visszaültettem volna a vonatra. 6 órán keresztül hallgattam a hülyeségeit, egyszerűen már alig vártam, hogy elhúzzon :D

És a vicc, hogy most ez alapján a leírás alapján én tűnhetek bunkónak, holott ő volt az, aki össze vissza hazudozott. Nem is tudom mit képzelt, nem veszek észre majd 20 centit?

Na azóta nem ismerkedem interneten, még véletlenül sem, mint mondtam a spontán dolgok híve vagyok, életem egyik fontos személyét is az utcán ismertem meg éjjel, még akkor megcsókolt, 1,5 évig együtt is voltunk, ez a jó, nem a net :D

2010. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is a személyes ismerkedés híve vagyok.:D Viszont a net jó abból a szempontból,, hogy tudjuk tartani egymással a kapcsolatot.:) Ez a neten való ismerkedés tényleg nem a legjobb, túl sok meglepetést tartogathat.(kellemetlent is)
2010. dec. 14. 16:21
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát igent, ezt volt szerencsém megtapasztalni :D

Még most is felháborodik, mit képzelt ez? :DDD

2010. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:D
2010. dec. 14. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:

16:17

Hú, lehet, hogy ismerem a pasit. XD Én egyik exem is ilyen, bár én tovább bírtam. :D


Amúgy első randimra nem emlékszem. :D

2010. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dag ***** válasza:

Pffuuuu nekem nagyn gáz volt!

Elvittem a lányt egy étterembe kajálni! És pont ott voltak az ellenségeim, kiskori vetéj társak!

Na beszólóngattak, dobálóztak arra kenyérdarabokkal mi felénk!

Na aztán mikor a barátnőmet fejbe találták, feláltam aztán jól megtapostam a köcsö9göket!!

Utána ki is doptak! Azóta sem jártam ott6! De a csajjal még a mai napig együtt vagyok!

2010. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!