Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első randid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első randid?

Figyelt kérdés

hány éves voltál?


és smároltatokis akkor???


én (ha engednek a szüleim, persze rem h engednek...) akkor pénteken találkozok egy fiúval... nagyon jóbanvagyunk már régóta... több mint 3 hónapja... éshát kijött az h bejövünk egymásnak... és tudom h le fog smárolni... de még nemvolt fiúm... sőt, még nemis smároltam senkivel... félek h el fogom kúrni... :$


2010. márc. 23. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

hagyd vezetni a srác... te meg csak sodródj az árral.

am 14 voltam asszem...


21F

2010. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

rem zökkenőmentesen fog menni... :P


ám én 15, a fiú 17 éves... ^^

2010. márc. 23. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam, amikor az első randim volt. És csak kb. a 3.-nál volt csók, amit megbántam, mert csak arra kellettem a srácnak... Ha várok még fél évet, akkor a mostani szerelmemmel történhetett volna az első csókom is:)

Persze neked sok sikert;) És ne izgulj, senki sem profiként kezdte a csókolózást. Ezt is tanulni kell. Gyakorlat teszi a mestert;)

19L

2010. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15 éves vtam, a srác meg 17. nyár volt.. életem első randija (előtte smároltam vele egy buliba, életem első csókja:D ) aztán olyan zavarban vtam, h megfeszülve ültem mellette a padon, és alig beszéltem. elég ciki volt..mondtam h zavarban vagyok kicsit, de már oldódok.. erre le akart kapni, de a rágóm sz*rrá ment a számban, és én elhúztam a fejem.


nah.. utána mta pár nap múlva mikor vhogy összefutottunk, h ez így nem fog műküdni... :D 1évig szerelmes vtam belé:( de már az a múlt:D:D



18L

2010. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát megbeszéltük h talizunk,beszélgettünk, lesmároltam.:D
2010. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
15 voltam, ő 17. Előtte két nappal ismerkedtünk meg egy gimis buliban, ahol megtörtént életem első csókja is. A randi jó volt, beszélgettünk, kézen fogva sétálgattunk (mint akik már járnak) nem volt kínos csönd vagy ilyesmi. Azóta is együtt vagyunk, ez öt éve történt :)
2010. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 15 voltam, a srác 18. Az volt az első hivatalos randi. Nem volt csók, csak elém jött és hazakísért. Jól esett, de nem sokáig tartott a kapcsolatunk (amit így utólag egyáltalán nem bánok),
2010. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 éves, koceterelgető verseny után egy részeg csajt, kár hogy ő olyan volt mint egy farönk és nem is emlékszik rá, de azért jóvolt...mindent hagyot...remélem még lessz ilyen vad buliba részem...jólenne ha vóna megint csajom...


24/F

2010. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15 éves voltam, a srác 16. és igen, csókolóztunk is első randin mivel folyamatosan beszélt, piszkált, nekem meg elegem lett és egy adott helyzetben megcsókoltam. a tervem sikerült, elhallgatott =D 1 hónapig jártunk, nem volt hosszú kapcsolat, dehát ilyen az élet =)
2010. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!