Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vagy hol tudnék hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy hol tudnék hozzám illő lányt találni magamnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Komolyabb kapcsolatom nem volt, mivel senkivel nem passzoltam össze, elég hamar szakítás lett a végük. :-/ Nem tartozom abba a party arc kategóriába. Kicsit zárkózott is vagyok. Kinézetre nem mondtak még semmi rosszat rólam. Azon kívül hogy basszeros vagyok, semmi érdekes nincs bennem. Mellesleg a metal nem nagyon látszik külsőleg :D. Sok dologról el lehet velem beszélgetni ha már úgy alakul. Én csak szeretni, csodálni és tisztelni tudok valakit. Tömören ennyit rólam. Nem tudom mit csinálok rosszul, vagy mi a baj velem, nagyon régóta próbálkozom...

Köszönöm, hogy elolvastad, válaszodat köszönöm. (:

16/F


2010. dec. 17. 22:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl normális vagy erre a világra...
2010. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
16 éves korában az embert már nem csúfolják a kinézete miatt, szóval az, hogy nem mondtak rá semmit, koránt sem azt jelenti, hogy olyan jól néznél ki:)
2010. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
szóval attól, hogy nem mondták, hogy g-ci csúnya vagy, még lehetsz az.
2010. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kerestél egyáltalán vagy csak úgy simán nem találsz...?
2010. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kerestem régebben is, mint ahogy olvashattad és most is.
2010. dec. 17. 22:58
 6/14 anonim ***** válasza:
És mi itt a probléma? Van aki 30 éves koráig keres és talál ;)
2010. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az hosszú idő :D
2010. dec. 17. 23:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Az előzőekbe leírt véleményeket nem tudom cáfolni, mert képet ide nem rakok fel magamról.
2010. dec. 17. 23:50
 9/14 anonim válasza:
Állok rendelkezésedre ;)
2010. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy akkor nem kell aggódnod.Egyszer úgyis találsz egy lányt.addigis járj el több helyre ismerkedj.
2010. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!