Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vagy hol tudnék hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy hol tudnék hozzám illő lányt találni magamnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Komolyabb kapcsolatom nem volt, mivel senkivel nem passzoltam össze, elég hamar szakítás lett a végük. :-/ Nem tartozom abba a party arc kategóriába. Kicsit zárkózott is vagyok. Kinézetre nem mondtak még semmi rosszat rólam. Azon kívül hogy basszeros vagyok, semmi érdekes nincs bennem. Mellesleg a metal nem nagyon látszik külsőleg :D. Sok dologról el lehet velem beszélgetni ha már úgy alakul. Én csak szeretni, csodálni és tisztelni tudok valakit. Tömören ennyit rólam. Nem tudom mit csinálok rosszul, vagy mi a baj velem, nagyon régóta próbálkozom...

Köszönöm, hogy elolvastad, válaszodat köszönöm. (:

16/F


2010. dec. 17. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jah-jah, ismerkedj és hátha megtalálod azt aki illik hozzád :)
2010. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok és még nekem se volt hosszú kapcsolatom. Hónapokig sőt évekig gondolkodtam rajta, hogy miért nem tart egy kapcsim se tovább, mint 3hónap, mig nem a legutóbbi barátnőmmel rádöbbentem, hogy én nem akarom. Nem lehet, hogy veled is ez a szitu?:D Hogy valahol legbelül nem is akarod lekötni magad?
2010. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nemtudom olvasod-e még majd,de azért leírom.

Velem teljesen ugyanez a helyzet.

Nem vagyok partiarc,ettől függetlenül mindenről tudok beszélgetni(olykor sokat is:D)..külsőmmel sincs baj,legalábbis a visszajelzések szerint..

Nem iszok,nem drogozok..kevés barátom van,ezért nem járok el semerre sem..

Mégis az emberek szerint egy színes egyéniség vagyok..

Szóval én már alig várom hogy változzon ez a magány,és legyen valaki..:)

16L

2010. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ (:
2010. dec. 21. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!