Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert még nem volt barátnőm és nem teljesen tudom az okát..:/

igaz nem az átlagos srác vagyok... szóval... kicsit érdekes.. gondolkodásom... talán túl komoly... nem tudom hogy ez lehet e indok arra hogy nincs barátnőm, mert a barátbarátnőim.. szerint.. helyes vagyok, szóval nem lehetek csúnya.. csak épp... nem jövök be nekik úgy...


17 éves srác vagyok, sportolni, sportolok: deszkázok, futok stb. szóval nem is vagyok se elhízva, meg nem is mondanám magam olyan kigyúrtnak..., szeretek bulizni... de komoly is tudok lenni , ahogy az alkalom adja olyan vagyok... nem cigizek, nem drogozok... és nem is fogok

nagy álmom a világ járás... szóval.. nem mondanám magam unalmasnak, sokat motorozok... nem tudom hogy még mit mondjak magamról... nem vagyok egoista, kicsit ez szöveg annak tűnik de máshogy nem tudom el mondani hogy milyen vagyok...

-szemem színe barna

-hajam, barna

-a maggazságom 173cm körül van...

-60 kg

arcom... kicsit érdekes szerintem, mert a hoz képes hogy 17 éves vagyok, kicsit fiatalabb az arcom mint amennyi valójában vagyok...

hát túl sokat nem tudok magamról mondani, ha így ennyiből bejövök... akkor... nyugodtan írhatsz privire, szeretek új embereket megismerni beszélgetni...stb.

a válaszokat véleményeket előre is köszönöm...:)


2010. dec. 17. 23:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

nem

16f

2010. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

nem


15/L

2010. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az a baj, hogy nem vagy elég férfias, és nem tudsz dominálni, a nőknek egy határozott irányítani tudó pasi kell.

20f

2010. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Borzalmas a helyesírásod, úgyhogy nem! Meg fiatalabb és alacsonyabb is vagy nálam. És persze kapcsolatban élek.


24L

2010. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Amit leírtál magadról,úgy nagyon bejönnél nekem,mert végre egy normális srác akinek nem a piálás,drogozás.cigizés a fontos..Nincs borzalmasabb érzés mint egy hamutartóízű vagy büdös sörízű szájjal csókolózni..

De nem értem! Ha helyes is vagy,normális is vagy,akkor mi a gond?

17/L

2010. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

nekem igen:)

14L

2010. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Igen.


14/L

2010. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

tudod minden a kulson mulik

ha nem josz be egy csajnak akkor semmit nem tehetsz

2010. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2010. dec. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

todom hogy, borzalmas a helyesírásom, de sajnos nem tehetek róla...:( A tagolás és a fogalmazás, azért ilyen fura, mert nem akartam regényt írni és ilyenkor hajlamos vagyok a tömörítésre és meg kell mondani... hül?e stílussal írok...

Nem hát sok mindenkinek bejövö, csak nem tudom, mindig más jönbe nekik, önbizalmam az van és tudom hogy általában ez jönbe a lányoknak... csak kiváncsi voltam a véleményekre, még egyszer köszönöm a válaszokat:)

2010. dec. 18. 01:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!