Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy ilyen sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen sráccal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.-os és idén jött egy új osztálytársunk(félévkor jött át egy másik suliból).Minden lány odavan érte,hogy milyen cuki a szeme meg a haja,milyen divatos,bmx-ezik,stb,de nekem olyan átlagos srác...A fiúk emiatt nem nagyon csípték,de jóban voltak vele,bár állítják,hogy meleg a srác,mert mindenhol borotválja magát.

Nem csak ezért nem voltunk vele annyira jóban,hanem azért ismert egy kicsit sznob...

Pl. a helyi bmx parkot minden hétköznap bezárják este 6-kor,ezért a srác rábeszélte az anyuját,hogy építtessen a kertbe pár ilyen ugratót(vagy nemtom,hogy hívják ezeket),mert úgyis nagy a kertjük.Úgyhogy most a fiúknak Ő a legnagyobb haverjuk,ritkábban mondják rá,hogy meleg.

Meg a srác nem mondja minden nap,hogy a szüleinek milyen sok pénze van,de látszik rajta.Folyton olyanokat mondd,hogy az anyujának a pasijai csak azért vannak az anyjával,mert a nő jobbnál jobb kocsikat vesz nekik meg hasonlók.

De az egyik kedvenc mondatom a sráctól:Ő nem fog küszködni év végén a jobb jegyért matekból(4-5 között állt,végül megkapta az 5-öst...),mert a szüleinek annyi pénze van,hogy ha élete végéig nem dolgoznának,akkor is simán megtudnának élni,így neki nem fontosak a jegyek a suliban...Én csak néztem,hogy lehet valaki ennyire elszállva magától.

De most,a hétvégén az anyukája elutazott,ezért tartott egy bulit a házukban,ahová a fél város elhívta,így most mindenki az Ő legjobb barátja akar lenni.

Egész este azzal fárasztott,hogy én milyen jól nézek ki,hogy mennyire kiemeli a zöld szememet a ruhám(nem gáz,hogy kék a szemem xD) meg hogy mi milyen jól néznénk ki együtt...Nem tudom,hogy ezt komolyan mondta-e vagy csak viccből,de már többen is mondták,hogy állítólag bejövök neki meg hogy mindig rólam kérdez.De amikor én írok rá néha-néha facebookon vagy msn-en,akkor tök bunkó,csak párszavas mondatokkal válaszol,ha kérdezek valamit.Néha viszont tök jófej,rengeteget nevetek vele...

Most a legjobb barátnőm küldött nemrég egy sms-t,amiben azt írta,hogy a srác tőle kérdezte meg,hogy szerinte én járnék-e vele(mármint a sráccal,nem a legjobb bnőmmel xD).

Szóval most nemtom,hogy mivan....

De néha nagyon birom,néha meg a falra mászok tőle :SS

Mert helyes,az oké,de akkor is...


Köszi előre is!

(És kiderült,hogy uabba a középsuliba fogunk járni,valószínű,hogy egy osztályba is,szóval nem fogok "szabadulni" tőle:D)


14L


2011. jún. 13. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megfogtad az isten lábát....pénzeszsák XD

de hogy járnál-e vele azt sztm neked kell eldöntened...én tuti nem......de ezt csak neked kell eldöntened......

2011. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha összejössz vele, számíts rá, hogy megbélyegeznek. Nem is alaptalanul.
2011. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mivel melegnek mondják, nyilván fiúknak is szólt a kérdés. Tehát mondom: NEM járnék vele. Miért is?

1, Heteró vagyok.

2, Olvasd el, amit írtál róla. Ezek után komolyana fontolóra vennéd? :-O

2011. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

abból, amit leírtál én arra következtetek, hogy ez a gyerek eddig mindent megkapott az élettől. ezért nagy valószínűséggel nem tudja értékelni azt, amilye van.

szerintem te is csak addig lennél érdekes neki, amíg meg nem szerez. (nem feltétlenül "úgy", csak, hogy együtt jártok) aztán hamar alábbhagyna a lelkesedése. főleg egy új osztályban, új csajok között, necces a dolog.


ha neked belefér az, hogy szeptemberben jó eséllyel dobva leszel, akkor egy egész jó kis nyár sülhet ki a dologból. ha komolyabban gondolkozol, akkor viszont hanyagold.

2011. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel sok pénze van, vagyis a leírtak alapján, ezért szerintem bárkit megkaphat és veled is csak ideig-óráig lenne. Felejtős.
2011. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek még. Dehát mikor legyen gyerek, ha nem 14 évesen.
2011. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nevét privátban nem adnád meg?
2011. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A pénz nem jelent semmit. Egyik nap még van a másik nap már nincs. Ez nem vicc. Bármi történhet és elveszik minden. Ismerek olyan embert aki kb havi 50-60 milliós bevételtől esett el egyik napról a másikra. És az addigi befektetései sem hoztak annyit a konyhára mint kellett volna.

Ha a csávó azt hiszi, hogy az élete gyerekjáték lesz akkor lehet nagyon pofára fog esni.

Ez csak egy kis elkényeztetett suttyó a szülei sem fogják mindig pénzelni ha meg nem tanul vagy nem kezd valamit magával akkor egy nulla ember lsez és csak semmirekellő lesz belőle.

2011. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
naalécci küldd el a nevét..!
2011. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nincs az a pénz ami egyszer el nem fogy.

aki tényleg borotválja magát mindenhol annak testképzavara lehet, pláne ilyen fiatal korban

elég szánalmas, hogy az anyja pénzére büszke, amiért ő még nem dolgozott meg.


Én ilyen emberrel csak akkor járnék, ha kiderülne róla, hogy magányos és ezért próbálja sznobsággal takarni a gyengeségét, de akkor vissza kell változnia "önmagává"

2011. jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!