Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert még nem volt barátnőm és nem teljesen tudom az okát..:/

igaz nem az átlagos srác vagyok... szóval... kicsit érdekes.. gondolkodásom... talán túl komoly... nem tudom hogy ez lehet e indok arra hogy nincs barátnőm, mert a barátbarátnőim.. szerint.. helyes vagyok, szóval nem lehetek csúnya.. csak épp... nem jövök be nekik úgy...


17 éves srác vagyok, sportolni, sportolok: deszkázok, futok stb. szóval nem is vagyok se elhízva, meg nem is mondanám magam olyan kigyúrtnak..., szeretek bulizni... de komoly is tudok lenni , ahogy az alkalom adja olyan vagyok... nem cigizek, nem drogozok... és nem is fogok

nagy álmom a világ járás... szóval.. nem mondanám magam unalmasnak, sokat motorozok... nem tudom hogy még mit mondjak magamról... nem vagyok egoista, kicsit ez szöveg annak tűnik de máshogy nem tudom el mondani hogy milyen vagyok...

-szemem színe barna

-hajam, barna

-a maggazságom 173cm körül van...

-60 kg

arcom... kicsit érdekes szerintem, mert a hoz képes hogy 17 éves vagyok, kicsit fiatalabb az arcom mint amennyi valójában vagyok...

hát túl sokat nem tudok magamról mondani, ha így ennyiből bejövök... akkor... nyugodtan írhatsz privire, szeretek új embereket megismerni beszélgetni...stb.

a válaszokat véleményeket előre is köszönöm...:)


2010. dec. 17. 23:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
a link küldője mit akart a linkel mondani ???
2010. dec. 18. 01:11
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem. Először is annyit már kivettem az írásodból, hogy nincs önbizalmad. A lányok nem anyáskodni szeretnek, hanem egy férfit maguk mellé. Fontos az önbizalom és a határozottság. Nem azon kell keseregni, miért nincs párunk, hanem élni az életünket minél boldogabban, és biztosan elő is jön az az illető, akire várunk. De keseregve, visszahúzódva esélytelen a dolog.
2010. dec. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Ez mind jó.. Képzeld nekem 20centis farkam van a legújabb fekete Merci-vel járok 6éve rendszeresen kondizok és 5nyelven beszélek..;)-.-

Ez a milliomodik ilyen kérdés már és komolyan nem értem az ilyen srácokat..:/ Egy rendes srác aki ad magára és még ki is néz valahogy az nem ide írogat társkeresés céljából..

Egy kicsit komolytalan az egész.. érdekes hogy az összes srác ilyen tulajdonságokat ír magáról.. Mondjuk igaz is miért írnál olyat ami egy kicsit is rossz szemszögből tüntetne fel..:)

Én szeretek inni, elmegyek buliba jól érzem magam és van önbizalmam:) Ajánlok egy kis továbbképzést neked is..

Bocs az OFF-ért!

2010. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
De tehetnél, a borzalmas helyesírásod ellen. Annyi az egész, hogy amit aláhúz pirossal az kijavítod! Amúgy ha valaki sokat olvas a helyesírása is javulni fog! Legyél igényes erre is.
2010. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem társ keresés céljából írtam. Én adok magamra, csak valahogy kíváncsi voltam hogy mit írnak. öhmm azért ennyire hül?e nem vok hogy ha pirossal alá van húzva ak.nem javítom ki, de nem húzta.. alá.. én meg nem figyeltem oda... ennyi az egész..., olvasni.. olvasok de sajnos diszlexiás vagyok, ez az egyik főbb hibám... ("hibák nélkül nincs élet..,, (Y) ) gyakorin mindig tanácsokat adtam... és kíváncsi voltam hogy mit írnak...rám..., mert a tanácsaimat amiket adtam mindenki meg köszönte "személyesen.." és hogy sokat segítettem... stb. stb. Hiába adok magamra... ha abba a kis városkába ahol én élek... sok csaj... kerül engem, mert sok a keverőgép... és csúnyán kiszúrtak velem, és hát.. az ember olyan hogy van a fő birka és a többi meg megy utána... (Y), de szerencsére vannak kivételek..., hát nem tudom egyik válaszoló azt monda hogy a lányok azt szeretik ha irányítsák.. hát jah.. egyet értek... valamelyest de ahány ember annyi gondolkodás típus még szerencse hogy nem az összes lány ilyen, milyen társ az.. aki... azt csinálja amit én mondok... és úgy ugrál ahogy én fütyülök..., jah tudom vannak olyan lányok akik azt szeretik ha verik vagy bármi ilyesmi... és hogy sakkban tartják.. szerintem ez beteges...és nem normális dolog, de hát ki hogy ugye bár.... (Y), nekem azért a normálisabb lányok jönnek be.. akinek van saját gondolata... és nem mások irányítják és kulturált módon lehet vele beszélgetni... mert manapság... a velem egykorúaknak... elég gyatra a szó kincse.. és csak a csúnya szavakkal tudja magát kifejezni..., nem csak a lányokról beszélek első sorban... (Y), na mind1, kb. ez a véleményem, valaki érti ha nem hát nem.. így járt... (Y),

megint tömörítettem... elnézést érte.. de nem akarok regényt írni..., és hát szerintem.. elég érthetően írtam... csak kicsit a végeket "letördeltem", de szerintem.. érthető amit írtam.. úgy hogy nem lehet... kifogassa senkinek... (Y), de azért a válaszokat köszönöm... bármilyenek is...mert hát azért mégis szakítottak rám egy két percet... (Y)

2010. dec. 18. 13:31
 16/21 anonim válasza:

nekem nagyon szimpatikus vagy, és igen..

szerintem ilyen egy normális fiú:)szerintem lehet, hogy azért nem volt még barátnőd, mert a lányok többsége a macsókat szereti.:/

2010. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%
Az oldal NEM társkeresésre és önreklámozásra való. Halál unalmasak az itt nyavalygó tinik, basszus, ne legyetek már ilyen anyámasszony katonái...Jó ég.
2010. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

haver,amit irtal ram is tokeletesen igaz,kivetel deszkazas helyett focizok,en 172 vagyok es 59kg.,

ja es volt baratnom de csak egy,az en bajom az h nehezen vallom meg NEKI(lany)az erzelmeim,pedig nyomulnak is paran.

2010. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

aranyosnak tűnsz. és az én helyesírásom is pocsék:D

16lány

2010. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
:)
2011. jan. 1. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!