Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért játsszák a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játsszák a férfiak az agyukat, ha mégsem kell nekik a nő?

Figyelt kérdés

Úgy tesznek, mintha tetszene nekik, udvarolgatnak, aztán meg semmi. El kéne dönteni, hogy tetszik, jó vele és folytassuk, vagy nem tetszik és eleve el se kezdjük az egészet...

Bocs, de ezt a határozatlanságot valahogy nem tudom hova tenni. És már sok embernél észrevettem ezt.


2010. dec. 18. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ez pont a nőkre igaz.

általában nem tudják mit akarnak.

2010. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

mert minden ember érez...és mindenkinek folytonos válozó érzéseik vannak...

A nőknek is férfiaknak is.. csak a nők néha nem vállalják fel az érzéseik szerint a dolgokat talán gőgösségből büszkeségből..vagy csak h. erősnek látszanak, mert nagyon foglakoztatják őket a mások véleménye.

A fériak pedig nem stresszelnek annyit, azt mondják amit éreznek különösebb gondolkodás nélkül, és nem célszerűen vagy tervszerűen csajoznak vagy barátkoznak vagy ellenségeskednek...

mások..

2010. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mert csak akkor lehet vkivel kedvesnek lenni ha tetszik neked?

amúgyez nem minden fiúra igaz..

2010. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kisnita ***** válasza:
Én is észre vettem a pasikon... Furán reagálnak ha valami megjegyzést teszek mintha hátrálnának, közbe meg bókolnak ezerrel meg így drágám úgy drágám... Na akkor most mi van??? Én már arra is gondoltam, hogy a pasik félnek a nőktől és félidőben inkább megfutamodnak. De hogy ez mért jó nekik, azt nem tudom. Megfogadtam, hogy nem fogok bizonytalan pasikkal kezdeni, ha akar valamit mondja meg kerek perec ha meg nem akkor viszont látás! Nem tudom mért szeretik az idejüket pazarolni valakire aki tetszik is meg nem is és nem tudják eldönteni, hogy mi legyen. Ha már az elején ilyen nehezen indul akkor mit várjunk x hónap meg év után? Nehogy már a nőknek kelljen harapófogóval kihúzni belőlük, hogy mit is akarnak valójában!
2010. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem, itt nem a kedvességről van szó, hanem egyértelmű utalásokról. És utána nem tudom mit kéne gondolnom. Hiszen a vak is látja, hogy teszi a szépet, utána meg semmi nem történik.

Szerintem nem kéne ennyire "hajtani" a lányra, ha nincs kedve továbbvinni a dolgot.

És igen, furcsa ez a fajta határozatlanság a fiúknál. Vagy semmi köze ehhez, csak hülyülnek? :) De mint említettem elég soknál észrevettem. Az összes csak nem szórakozott...

2010. dec. 18. 13:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint előleget fizetni egy még el sem készült festményért
2010. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az okát nem lehet tudni hogy miért csinálják, vagyis lehet... de még a pszichológusok, sem tudják a választ, az biztos hogy ahány ember... annyi gondolkodás
2010. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, pláne fiúkra ne. A lányok teszik az agyukat állandóan, ilyen embert fogtál ki.

Én nem ilyen vagyok az biztos, másról nem tudok nyilatkozni. De azt én is utálom, ha szórakoznak. Vagy mondják meg, hogy bejövök neki, vagy küldjenek a fenébe

2010. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez inkább a nőkre igaz.
2010. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igazából mind2 nemre igaz...vagyis n is játszom az agyam néha mert már magam sem tudom mi kell nekem..

18/f

2010. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!