Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elrontottam? Helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam? Helyre lehet ezt még hozni valahogy?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, nem csak külsőleg, sokat beszélgettem már vele, és mondta, hogy szerinte összeillünk meg egy csomót célozgatott ami nekem akkor nem esett le, akkor nem volt együtt a pasijával akivel már 6 éve járnak, úgy volt, hogy vége, de most újra összejöttek, és már nem is keres.

Tudom, hogy megint szakítani fognak majd mivel már többször megtörtént.Mit csináljak most?Nekem másik csaj nem kell, ő tökéletes.


2010. dec. 19. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezt elb@sztad...

Kicsit fáziskésében lehetsz...

Szerintem várj egy kicsit, hátha megint szakítanak, de a legcélszerűbb az lenne, ha te keresnéd őt...

Ha egyszer megingott, akkor meginog újra...

De egyébként szerintem te csak egy pótlékféleség voltál a számára, amolyan "talon". Tudod, ha nincs ló, jó a szamár is féleség...

2010. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz, ez jól esett:D
2010. dec. 19. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:
hát game over, elfogyott az apród.
2010. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 treffhetes válasza:

ha 6 évet kibírtak (még ha kisebb-nagyobb szünetekkel is),akkor annyira rossza azért nem lehet nekik. szétválasztani ne próbáld őket, mert visszafelé sülhet el, de diszkréten kövesd figyelemmel, hogy állnak, és maradj a közelben, hogy ha megint szakítanak, vagy bármi gondja van, legyél te az első, akinek elpanaszolhatja minden baját

ha tényleg összeilletek, ő is rá fog jönni, csak add meg neki a lehetőséget

2010. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok közéjük állni semmi képp:)

A csajnak nagyon bejövök ez biztos.

2010. dec. 20. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!