Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, adjatok tanácsot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adjatok tanácsot, hogyan ismerkedjek veletek?

Figyelt kérdés

Nem rég kerültem Pestre. Nem igazán vannak lány ismerőseim, neten nem akarok ismerkedni.

Úgy szeretnék megismerkedni lányokkal, hogy ne legyek számukra tolakodó, de egyben keltsem is fel az érdeklődésüket annyira, hogy akarjanak velem találkozni ezután is. Mivel nincs jobb ötletem, ezért plázában, metrón, utcán, bárhol ismerkednék, de egyelőre nincs meg az az önbizalmam, hogy félelemérzet nélkül odamenjek valakihez csak úgy.

Ha már ismer annyira egy lány, hogy nem vagyok idegen neki, akkor már megy a dolog, de az elején azt a gátat nem bírom áttörni. :S

Gondolkoztam rajta, hogy elmegyek pszichológushoz,hátha utána menni fog...

Mit tanácsoltok?


2010. dec. 20. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha neten nem akarsz ismerkedni akkor valahogy pedig el kell kezdeni a kommunikációt és ha nem neten akkor élőben. tehát mégis csak oda kell menni egy ismeretlen lányhoz. akár a bkv-n akár egy kávézóban v akármi. veszteni valód nincs, ha lekoptat, ennyi majd odamész a másikhoz. nem vesztettél semmit.

ha meg azért van pár fiú haverod a városban akkor meg menj el sokat szórakaozni sörözni, házibuliba, ezek jó terepek erre. vagy kollégák, sulitársak stb.. alakul ez magától csak ne legyél túl félős. hajrá :)

2010. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pszichológushoz semmiképp se menj, pest egy külön világ, ahol rengeteg bunkó ember él (vannak értelmesek is de most nem róluk van szó). ez tény, amit minden rendes vidéki ember tud.a félelemérzetről meg csak annyit, hogy gondolj bele: most kerültél fel pestre, ahol azért elég sok ember megfordul.na most ha odamész egy lányhoz mondjuk a metrón és elutasít, lehet nem is fogod többet látni, nem égsz be, nem leszel kevesebb attól hogy elutasít.meg eleve miért égnél be?ki ő? aranyat szarik?nem.ember ő is, nem történik semmi sem. elsütsz egy annyit hogy akkor bocs és kész, az élet megy tovább. ezen gondolkozz, és ha tényleg megértetted amit mondani szerettem volna, akkor nem lesznek ezentúl problémáid ilyen téren.
2010. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha félsz, akkor menj olyan helyre, ahova egyébként nem, vagy csak ritkán jársz, így ha visszautasítanak, akkor nem kell attól félned, hogy újra találkoztok és így próbálkozz!

Próbálj olyan mentalitást felvenni, mint amikor pl. gólyaavatón, vagy valami hasonló helyzetben muszáj megtenned ciki dolgokat és olyankor kikapcsolod ezeket a gátlásokat. Tekintsd ezt is egy feladatnak. Vedd be a leszärom tablettát!

Hidd el az első próba után, ha nem lesz paraszt a csaj, akkor a választól függetlenül mérhetetlen boldogságot fogsz érezni, amiért képes voltál legyőzni magadat és megtetted.

Ezután ezzel a tudattal menj a következő csajra. Tudni fogod, hogy nem történik semmi katasztrófa, ha elküld, fogd fel úgy, hogy nem illetek össze és jó, hogy nem 2 hónap járás után derült ki, így nem pazaroltátok egymásra az időt.

2010. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát először is sok sikert neked. Annyit tudok ajánlani hogy ved be a "100-as" törvényt. Miszerint ha odamész 99 lányhoz biztos sőt lehet hogy visszafog utasitani, de mindig lesz egy aki elmenne veled szivesen teázni vagy galambokat etetni vagy mittom én:D
2010. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!