Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csókkal szerelmessé válhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csókkal szerelmessé válhat az ember? Ha igen ti miből vettétek észre magatokon?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 3 randin túl vagyunk, jól érzem magam vele,jól eltudunk beszélgetni egymással, nagyon kedves, figyelmes velem. Megkedveltem őt, jól esik ahogy fogja a kezem( egyik alkalomnál még fura érzésem is volt a gyomromnál, lehet ez is a szerelem jele?), de még nem volt csók köztünk. Ő már említette nekem a csókot,mert azt mondta kedvel. Most még nem érzem magam szerelmesnek, de jó vele együtt lenni. Szerintetek egy csók után többet is éreznék iránta. Légyszi írjátok meg a véleményeteket vagy tapasztalatotokat ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm!
2010. dec. 21. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél érezni, ami szerinted a szerelem??

Mi az, amivel bajod van, ami hiányzik?

2010. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennek ez a módja elárulom.

Én volt hogy szexel kezdtem nem csókkal, tartott is vagy 2 hétig. Semmibe nem vettem onnan hogy megvolt.

A férfiak nagy része már csak ilyen.

Azért akar mindenki BMW x6 -ot mert az nehezen elérhető, a könnyű prédát senki sem szereti, (trabant)

Még húzzad egy darabig, ezzel megalapozod hogy bizzon benned, tudja hogy neked sok idő kell mire lefekszel vkivel, ergo mással sem fogsz egyhamar lefeküdni mellette.

Ja és amit csókkal inditottam már / még csaktart 33 hónapja...

24F

2010. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam volt olyan, hogy 2. randin megcsókoltam a lányt, mert tetszett, aranyos volt meg minden. Azt hittem, hogy utána már ragaszkodni is fogok utána. Hát nem:S Megbántam azt a csókot.
2010. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még igazán nem voltam szerelmes ezért nem tudom milyen érzés is.. Mint írtam jó vele együtt lenni, email-en szoktunk levelezni( úgy 1 hónapja ismerjük így egymást), ma volt a 4. alkalom hogy találkoztunk. Sms-t is írunk egymásnak néha + telón is beszéltünk már 2-szer, és pont ezért nem is tudom mit hiányolok, lehet pont a csókot (?), nem tudom. Mondjuk most volt olyan pillanat (csend) amikor éreztem hogy ő is a csókra gondol, meg én is, de kezdeményezni nem merek, meg még őszintén nem csókolóztam :S.
2010. dec. 22. 21:35
 5/7 A kérdező kommentje:
A szex-et én se sietném el az biztos, de szerintem már az is komoly ha valaki 4. alkalomnál is kibírja csók nélkül, nem?
2010. dec. 22. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem ez változó.

nekem volt már, h első találkozáskor megcsókolt egy srác, és utána hiába nem jöttünk össze, bennem mély nyomot hagyott a csók is, és a srác is személyiségileg, és külsőleg is.

ellenben volt olyan is, h nem is csókolt meg, meg olyan is aki megcsókolt elején, és semmit nem éreztem, és nagyon nem kötődtem hozzá utána, akkor se ha volt csók, akkor se ha igen. uh sztem ez nem a csóktól függ csajok esetében.

azzal viszont egyet értek, h fiúknál sztem is a "nehezebben elérhető jobb" alapon, ha húzzátok a csókot, az jó is lehet... csak ne sokáig, mert akkor a végtelenségig nem vár még a legrendesebb srác sem, ha csak egy csókról van szó. sztem.

2010. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért mennyi ideig érdemes húzni szerinted?
2010. dec. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!