Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az érzés akkor most mi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az érzés akkor most mi is pontosan? 17/F

Figyelt kérdés

Tegnap randizni hívtam a barátnőmet és miután megkérdeztem hogy eljönne-e velem hányinger fogott el és úgy éreztem hogy feljön valami de csak köhögni kezdtem.


Normális válaszokat légyszíves!


2010. dec. 21. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Vírus?
2010. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez kicsit durván hangzik:D először az volt a benyomásom hogy simán izgulsz, és túlizgultad. de lehet hogy a csajtól jött rád, és akkor most ráébredtél, hogy nem is szereted.
2010. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vagy az első válaszoló által felvetett vírus okozta hányinger - ami teljesen független a lánytól és a randitól


második opció, hogy nagyon izgulsz a lány miatt, mert szerelmes vagy belé és minden idegszáladdal arra koncentrálsz hogy jól sikerüljön a randi , előfordulhat hogy hányingered lesz


a harmadik legkevésbé valószínű lehetőség, hogy felhívtad a lányt, igent mondott, majd rájöttél , hogy bűn ronda, büdös, és tahó, és undorodsz tőle és nem akarsz semmit vele

2010. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!