Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen érzés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, ha kűzdenek értetek?

Figyelt kérdés

Lányok, milyen érzés, ha kűzdenek értetek?

Még akkoris, ha elsőre nem tudjátok viszonozni... de FONTOSAK vagytok valakinek!!!


2011. szept. 10. 03:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
nem érdekli őket hidd el : ) úgy is csak az a jó aki bánt...
2011. szept. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó érzés tudni hogy ennyire fontos vagyok neki!!!
2011. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez alatt az esélytelen nyomulást érted, akkor annyira nem jó.

Egyrészt sajnálom a szerencsétlent, mert nem veszi a lapot, hogy nincs semmi esélye. Másrészt eléggé nehéz egy értetlen valakit úgy egyértelműen elküldeni hogy közben ne tiporjam meg az ömbecsülését.


Ha ketten versengenek, az egy ideig szórakoztató, meg jólesik az ember egójának, de végérvényben a döntés úgyis két ember vonzalmán múlik. Ha a kettőből egyik se tetszik, akkor mindkettőnél az előbb vázolt szituáció van, ami duplán kellemetlen.

2011. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha elsőre nem tudják viszonozni, akkor később se tudják viszonozni. Csak a külső érdekli őket, úgyhogy küzdelemmel semmit nem érsz el.
2011. szept. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szamóca.. ***** válasza:
68%

most úgy állítjátok be, mintha e miatt a nő lenne a hibás, és én vagyok a bunkó hogy feleslegesen küzd értem valaki, akivel én nem szeretnék együtt lenni.

no nézzük a másik oldalról: nem szeretem ha valaki nem érti a nem szó fogalmát. ha kerekperec megmondom hogy nem, neharagudj, nem gondolom hogy mi együtt jók lennénk, akkor azt tessék megérteni. ehhez egyébként jogom van, és nem gondolom hogy tapló lennék csak azért mert nem jövök össze mindenkivel aki rámhajt, ti is megválogatjátok a nőket, melyik kell melyik nem, nehogy már én ne tehessem. akármi alapján. szóval ha a nő azt mondaj nem, akkor a saját érdeketekben hagyjátok abba a nyomulást. tök jó hogy küzdésnek hívod, mert ez baromi szimpatikus, olyan filmbéli rózsaszín cucc hogy küzd értem valaki, de nagy általánosságban azért ez csak idegesítő nyomulás marad, ami egyik félnek sem tesz jót. a srác egy nyálas levakarhatatlan szerencsétlen lesz, én meg egy bunkó rohadt rib.nc, aztán lehet rákenni hogy biztos csak a pénzre v a kinézetre hajtok, mintha egyéb indokom nem lehetne arra hogy nemet mondjak.

2011. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik akkor igen, ha nem, akkor nem.
2011. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy mint az utolsó válaszolónak
2011. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Ha a csaj megmondja kerek perec, hogy nem, soha, legszívesebben fejbevágna egy kapával és elásna a kert végében, akkor szerintem ne küzdj érte, mert hülyét csinálsz magadból, és elásnak a kert végében. DE, ha azt mondja, hogy még van remény, de pont most nem, akkor se fuss utána, mert te leszel a srác, aki jót tesz az egójának, 'lám, mégis van valaki, aki küzd értem.' Vagy bejössz valakinek, vagy nem. Ne csinálj magadból lábtörlőt. :)
2011. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó érzés:)

de ha olyan akivel ugysme jönnék össze, (és ezt ő is tudja de még mindig erőlködik) az csöppet idegesítene egy idő után..

Nem azt mondom h adjátok fel az első nem után, de pont mos tvagyok egy oylan esetbe hogy egy ismerősöm már szabályszerűen zaklat.. :) (követ,erőszakoskodik, ráncigál..)

2011. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ROhadt jo, ha tetszik nekem is a gyerek:)
2011. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!