Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Válaszolnál ezekre az egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnál ezekre az egyszerű randi kérdésekre?

Figyelt kérdés

Egy ezres költeni randinként a lányra sok?

Normális ha randizunk és a következő időpont több mint egy héttel késöbb van?

Hányadik randi után jöhet szóba a másik eddigi kapcsolatai?

Hányadik randi után lehetnek ilyen testiségek, mint például a kézfogás, esetleg csók?


2010. dec. 21. 22:50
 1/7 Funktasztikus ***** válasza:

nem

ahha

akár 1.

akár 1.


tessék;)

2010. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. az attól függ hogy mióta ismeritek egymást és milyen szoros a kapcsolat az 1.-3. rnadiig még belefér de azért szerintem utána a lány fizessen magának mert mégsem a fiún kell élősködni persze az azért figyelmes ha a srác meghívja olykor :)

2.nem! ha tényleg azért randizol vele hogy jobban megismerd és mert kedveled akkor te is azt akarnád h gyakrabban találkozzatok ha pedig ő akadékoskodik akkor át kell gondolni h egyáltalán lehet ebből valami...

3.az eddigi kapcsolatok témája az szerintem attól függ h milyen mélyen vesézitek ki és h valójában mit is éreztek az 'exek' iránt azért szerintem nem szabad még nagyon az elején belekérdezni

4.ez attól függ hogy milyen kapcsolatban vannak vagy ha ilyen vakrandiszerű akkor az attól függ hogy mennyire van meg az összhang lehetséges hogy már az első randin elcsattan a csók de lehet hogy csak a 2.on :)


17/L

2010. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. nem sok.

2. attól függ. Távkapcsnál oké, de ha pl egy településen laktok vagy suliba gyakran taliztok, lehetne több is, nem kell 1 hetet várni

3. akár az elsőn. Nekem nincs titkolni valóm, igaz sok bevallanivalóm sem. Én válallom.

4. ha nem is az első, de a 2.-3. alatt/után bizonyára igen. Ez egyénfüggő, és kérdés, hogy mennyire esnek egymásba a felek

2010. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Ha nem is sok, minden randin (kezdetben) felesleges. Egy kellemes séta és max. egy üdítő együtt is lehet felejthetetlen:)

2. Attól függ, ha nagyon olyanok a körülmények, akkor igen. Egyébként jobb minél előbb találkozni szerintem, hogy ne bizonytalanodjon el senki.

3. Passz, én a sokadik randi után sem biztos, hogy kíváncsi lennék rá, végül is az éppen alakuló kapcsolatban már nem érdekes a téma, jobb esetben.

4. Körülményektől függően már az elsőn is:)

22/L

2010. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mentifantezsvér ***** válasza:

1.nem

2.igen

3.ez személytől függ van akinél már elsőnél van akinél csak késöbb.

4. hát leginkább 2. de ha már ismered vagy nagyon bejön akkor akár 1.

2010. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
egy ezrest? Te egy úr vagy! De jobb ha tudod, azt sokkal jobban szeretik, ha megkérdezed, hogy szomjas-e. Ha azt feleli igen, akkor kísérd ki a mosdóba, hogy tudjon inni vízet. Ezt nagyon szokták értékelni.
2010. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Nem, de többet nem nagyon érdemes. Nem a pénzről kell szólnia egy randinak, de szórni sem érdemes.

2. Nem. Nem illik a másikat bizonytalanságban hagyni.

3. Akár az első randin.

4. Nem jellemző, de akár az első randin.

2010. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!