Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nézek ki? (csak hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Hogy nézek ki? (csak hogy én se maradjak ki:D)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 22. 17:17
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

nézzetek má körül hé....mosrtanában olyan kisfiúk futkosnak az utcákon h kajak csak 5 perc után lehet megállapítani h nő e vagy férfi. itt ezaz új őrület, amikor az ázsiai ellányosodott pasikra mondják a csajok h "férfias" aztán minden este az ő képükkel alszanak el. ahhoz képest ez a gyerek itt tök férfias. tudom h mégcsak max 15....de amilyen mostanában a pasiideál a 15 évesek körében, ahhozképest ez a gyerek tök normális. nem festi magát, nem vasalja a haját, nem hord csőgatyát (asszem) és nem teker a nyaka köré 20szor egy sálat v kendőt.

sztem semmi baj nincsen veled, nemvagy lányos, normálisan nézel ki, ha annyi lennék mint te örülnék neki h maradtak még ép tinik azt nem buzult be az összes

2010. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
19%
előző, te meg biztos valami szakállas 30 éves lehetsz, üveggel meg gitárral a kezedben:-) Mondjuk nekem bejönnek az ilyen fazonok:-)
2010. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
60%
nem, 24 vagyok, és nő. nem gitározom, és szakállam sincsen. de van szemem és látom h szegény mai tinik kicsit elvannak torzulva ezzel az ázsiai elbuzult pasi imádatukkal, meg a pasik is elfajzottak a csőgatyájukkal meg a hajvasalásukkal
2010. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Hát ezt bebuktam:-) Miért, nekem bejön a csőnaci egy pasin.De csak ha van hozzá jó segg meg acélbetkós is:-)
2010. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

tesevagy több 17nél, ez tuti :D

nyugi, majd kinövöd

2010. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 Love Girl válasza:

Nekem nem tetszel bocs! 15L

Csőnacis pasik nekem is bejönnek! Attól még nem b*zik!

2010. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
nem bu-zik, nemis mondtam azt. csak férfiatlanok. de nyugi, majd kinövitek
2010. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kb harmadjára pakolod fel magad..ez már sztem kicsit durva.


És még most sem nézel ki jól.

2010. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Hasonlítasz Fankadelire:)
2010. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Mi a baj az acélbetétes bakanccsal?

Aki nem irodában vagy tanteremben ücsörög egész nap, annak hasznos munkavédelmi szempontból. Nekem is mentette már meg a lábujjaimat.:)

És még csőnadrágom is van, mégsem játszom a másik csapatban.


23F

2010. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!