Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire véljem ezt? (rövid kérdés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés

14-én volt ajándékozás az osztályban, egy lányt húztam (tetszik), a csokik mellé még egy cukrászdai meghívót is odacsempésztem, ami marcipánból készült és csokival volt ráírva.


Megtörtént az ajándékozás, de nem keresett... se aznap, se másnap, se semmikor, így tegnap rákérdeztem, hogy elfogadja-e a meghívást. Azt mondta, nem tudja... van barátja.


De nincs barátja szerintem, mert infóórán állandóan azt mondogatja a barátnőjének, hogy ez de jó csávó, az de jó csávó.


Miért ezt válaszolta, hogy van barátja, aki valójában nincs? Aztán meg miért mutatott semlegességet több napon keresztül? Szerintem úgy lett volna korrekt, ha aznap vagy másnap odajön hozzám, és elmondja, hogy bocsi, nincs kedvem... persze nem örültem volna neki, de nem is haltam volna ott helyben meg, viszont ez így kicsikét dühítő.


2010. dec. 22. 17:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
egy az , hogy nem rövid a kérdés, 2 meg az ,hogy biztos csúnya vagy , mást nem tok mondani
2010. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mert te biztosan olyan szép vagy, mint Matuzsálem, igaz?
2010. dec. 22. 17:33
 3/26 anonim ***** válasza:

"biztos csúnya vagy "-ez de hülye.

Tényleg dühítő! Szerintem bizonytalan jellem. Nekem nem szimpi a húzása!

2010. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem beképzeltségből mondom, alapjában véve helyesnek tartanak, babaarcom van, szőke hajam, zöldesbarnás szemem
2010. dec. 22. 17:38
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem azért de én férfi létemre ha van barátnőm attól még mondhatom a haveromnak hogy ez de jó csaj meg milyen jó segge nagy melle van...
2010. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, kicsit taplóság.
2010. dec. 22. 17:42
 7/26 Funktasztikus ***** válasza:
ez a matuzsálemes beszólás ott vana szeren:D(Y)
2010. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszi, igazam van, ugye? :-D


Bunkesztán volt az a hozzászóló...

2010. dec. 22. 17:48
 9/26 Funktasztikus ***** válasza:
nagy arc lehetsz:D
2010. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Szeretek hülyéskedni ;-)


Amúgy merri ikszmesz mindenkinek! :-D

2010. dec. 22. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!