Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire véljem ezt? (rövid kérdés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés

14-én volt ajándékozás az osztályban, egy lányt húztam (tetszik), a csokik mellé még egy cukrászdai meghívót is odacsempésztem, ami marcipánból készült és csokival volt ráírva.


Megtörtént az ajándékozás, de nem keresett... se aznap, se másnap, se semmikor, így tegnap rákérdeztem, hogy elfogadja-e a meghívást. Azt mondta, nem tudja... van barátja.


De nincs barátja szerintem, mert infóórán állandóan azt mondogatja a barátnőjének, hogy ez de jó csávó, az de jó csávó.


Miért ezt válaszolta, hogy van barátja, aki valójában nincs? Aztán meg miért mutatott semlegességet több napon keresztül? Szerintem úgy lett volna korrekt, ha aznap vagy másnap odajön hozzám, és elmondja, hogy bocsi, nincs kedvem... persze nem örültem volna neki, de nem is haltam volna ott helyben meg, viszont ez így kicsikét dühítő.


2010. dec. 22. 17:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Attól mert azt mondja, hogy valaki jó csávó, még lehet barátja, csak megnéz másokat is. A fiúk is megnézik pl. a csajok seggét akkor is, ha van barátnőjük és nálunk az osztályban hangosan ki is tárgyalják, hogy de megb*sznák, pedig némelyiknek már több éves kapcsolata van.

P 18L

2010. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy azt mondta 1-2 srácra, hogy de jó pasi, simán lehet barátja... Amúgy szerintem nem tetszel neki, egyszer én is pont ezt találtam ki, és azért, mert hirtelen ez jutott az eszembe, olyan rossz volt.... (szemétnek éreztem magam) A helyességről meg annyit, hogy az ízlés kérdése. Nekem pl: a fehér bőrű, kicsit kisfiús srácok jönnek be. Az egyik osztálytársamnak pedig a barna bőrű kigyúrt izompacsirták, de nekem is tetszett már barna bőrű, tehát ez akkora baromság... Mikor mi.. és lehet, hogy még van esélyed a lánynál, csak ne nyomulj túlzásba... :)
2010. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Sztem is hülyeség amit írtál....

Ha nekem lenne egy barátom én ugyanúgy elmondanám a véleményemet más férfiakról,az még nem azt jelenti,h én már nem szeretem a párom és ott hagyom...

Sztem nyugodtan próbálkozz nála.Vicces is vagy,jó fej is vagy sztem,ahogy leírtad magad biztos nem lehetsz ogre kinézetű...

Attól függ mennyi idősek vagytok,mert ha eléggé fiatal a lány érthető akkor,hogy kicsit félénk és hirtelen nem tudta mire vélni ezt a dolgot:)

Mellesleg neked is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és sikerekben gazdag Boldog Új Évet Kívánok neked:)

2010. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A csaj nem akar tőled semmit. =/

Tényleg odamehetett volna hozzád, hogy nem akar tőled semmit, de úgy gondolta, ha nem keres, le fog esni neked is.

2010. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
merri kriszmöszt!! :P
2010. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, fróe Veináhten :-)


17 éves a lány, én szintúgy. És szerény véleményem szerint elég érett már :-)

2010. dec. 24. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!