Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Féltek megszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltek megszólítani egy nagyonszép csajt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kellene ?XD


19F

2010. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem csak azthittem...
2010. dec. 23. 21:41
 3/13 anonim ***** válasza:
én speciel sajnos igen :S
2010. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagyon tuti full szép akire azt mondom hogy bakker tök úgy néz ki mint amilyen nőre egész életemben vágytam, akkor igen, általában ilyenkor besz@rás a szitu, és nem tudom rávenni magam hogy odamenjek, ha meg mégis, akkor görcsölés, és elcseszés.... :(
2010. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
pedig meg kéne mozdulni srácok, mert sokan így vannak ahogy ti, és csak várunk várunk várunk hogy lépjetek!!!!
2010. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha kapok visszajelzést, pl, mosoly, szemezés, akkor úgy lépek simán :)
2010. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sajnos igen :S
2010. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én egy csaj vagyok tehát nálam ez a veszély nem áll fenn :P de ha tettszik menj oda hozzá, azt nem várhatod hogy a lány kezdeményezzen, lehet hogy neki is tetszel, de ha nem lépsz akkor nem biztos, hogy összejössz vele, csak arra vigyázz, hogy ne legyél túlzottan egós, én ki nem állhatom ha vki nagyképűen jön oda hozzám.
2010. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem, mert még ha szingli lennék, akkor se úgy mennék oda egy nőhöz, hogy "azta baze, de kur*a jó mellek/seggek, szerelmes lettem", mivel én ebben a szerelem első látásra dologban nem hiszek. Nos igen, az más dolog, ha tetszik valaki, és más az, ha valakit ismersz, és azért szereted, aki.

Ezért ha arra kerül a sor, hogy egy számomra szép lánnyal beszélek, nem félek, gondolom mert nem is az fog járni a fejemben, hogy "ezzel most összejövök".

2010. dec. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 FFDP ***** válasza:
Miért te az vagy?
2010. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!