Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Ti ezek utan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti ezek utan hogy viselkednetek a sraccal?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki, hogu tetszik, de o semmit nem mondott ra,meg egy nemet sem. Kitiltottam Msn-rol, majd gondoltam itt a Karacsony, megbocsajtok neki, visszairom. De o elutasitott. Azonkivul megkertem, hogy ne mondja el senkinek, hogy mit mondtam neki, erre tessek ra 2 orara irt, hogy elmondta. Meg akartam kerdezno tole, hogy miert mondta el,amire o azt felelte, hogy nem mondta el senkinek. valamint ha irok neki Msn-en kb. 3-4 perc utan azt mondja hogy rogton jon, de utana semmi, vissza se ir....
2010. dec. 24. 08:09
1 2
 1/19 anonim válasza:
"Kitiltottam Msn-rol..." De miért? Csak mert nem válaszolt azonnal?
2010. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem azonnal! Ra ket napra! Meddig akarta hogy varjak?
2010. dec. 24. 08:35
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem mondott semmit és ezt csinálja veled valószínű hogy ő nem akar járni veled, bele kel ltörődni, kész!
2010. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Húú kemény problémák, kemény csaj vagy. Öcsém, Csák Norrisz női változata.
2010. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

10:12

Mi van? Mi ez a hulye duma???

2010. dec. 24. 10:32
 6/19 nielindi ***** válasza:
nem esik le, h nem tetszel neki, nem akar töled semmit?!?! ha nyaggatod nem lesz ám jobb.
2010. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mostmar hirtelen o lett az aldozat! Hat besz@ras! Jah es kedves utolso nagyon nem tudsz fogalmazni, ha mindenkivel igy beszelsz, hogy nem esett le.... Hat nem fog tul sok ember szeretni! Itt tanacsot ker az ember nem pedig azt kioktatast!!
2010. dec. 24. 10:58
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

úristen te beteg vagy -.-

valaki ír és ha nem szép és jót mond, akkor már jön a hiszti és leoffolod a saját módodon. szhánalmas vagy :'DDD nem való neked fiú:D

egyébként ha a fiú visszautasít én hagynám a f.aszba és keresnék mást, na mindegy ez a te egyéni szoc problémád :)

2010. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok beteg! Csak nem az volt a kerdes hogy tetszek-e neki vagy sem:-P es ha valaki nem tud tisztessegesen irni az inkabb ne is irjon!
2010. dec. 24. 12:50
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem tetszel neki. Nem akar tőled semmit.

Megértem a srácot...

2010. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!