Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnák/hogyan tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnák/hogyan tudok összejönni egy lánnyal tartós és hosszú kapcsolat céljából ilyen feltételek mellet?

Figyelt kérdés

Nos az van hogy egy kedves megértő srác vagyok és nagyon magányos Balassagyarmat és kb 20 km-es körzetében hol vagy hogyan tudok öszejönni egy velem egykorú kedves és őszinte lánnyal.Szórakozóhelyekre nem járok szal ez kilőve.Esetleg ha van olyan lány aki így vakon megismerne vagy valami nyugodtan küldjön privátot.

18/F


2009. okt. 23. 18:56
 1/4 A kérdező kommentje:
ha kérhetem csak komoly válaszokat kérnék köszi előre is
2009. okt. 23. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne itt keress társat. még ha bulikba nem is mész, mozdulj ki. járj el haverokkal, ismerkedj az ő ismerőseikkel. egyszer úgyis megtalálod az igazit
2009. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát a net-et tudom ajánlani.

De egyébként próbálkozhatsz bárhol, de arra számíts h nem minden lány akar tartós kapcsolatot.

2009. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak nem vadkerti vagy?????? :)

Vicceltem,csak most ez jutott eszembe,amúgy meg tessék eljárni bulizni,nem olyan bulira gondolok ahol kisk**vák meg f*szagyerekek vannak,meg telihányjátok egymás lakását,igenis vannak értelmes helyek,csak mondjuk Balassagyarmaton nem:)

2009. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!