Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan közeledjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú,és ezt ő is tudja.De amikor az utcán találkozunk,mindig egymás szemébe nézünk,Bár elutasított,de olyan jeleket küldd felém,amiből azt érezteti velem,hogy tetszek neki.És msn-en is nagyon jól elbeszélgetünk.
2010. dec. 27. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
jáccik veled keress mást
2010. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem igazán hinném azt hogy játszik.Nem az a bunkó,önimádó fajta.Eléggé félénk.
2010. dec. 27. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez még nem zárja ki a lehetőségét, h játszik.
2010. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerni végülis ismerem.Sőt még a haverjait is ismerem. Mindegyik nagyon rendes,úgy ahogy ő.
2010. dec. 27. 22:58
 5/9 anonim válasza:
Szerintem csak bebeszéled magadnak hogy bejössz neki .
2010. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Honnan veszed?

Nem beszélek be magamnak semmit,amiket leírtam azok igen is igazak.

Nem hinném hogy ennyire hülye lennék.Más is mondta már,hogy biztosan bejövök neki?

Amúgy fiú vagy, vagy lány? Tapasztalt vagy egyáltalán ilyen téren?

2010. dec. 27. 23:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tudja, hogy bejössz neki, akkor max. annyit tegyél szerintem, hogy viszonzod a jeleit. Esetleg utalgatsz, hogy nem közömbös számodra. A következő lépés legyen az övé. ;) :)
2010. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz:)

Általában amikor ránézek akkor rögtön észreveszi,de én is amikor ő néz. És amikor egymásra nézünk,mindig rá mosolygok :)

2010. dec. 27. 23:36
 9/9 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát én profi vagyok abba hogy félreértsek jeleket vagy ne vegyek észre utalásokat..szal annyit mondhatok hogy próbálj meg összejönni vele és úgyis éreznifogod hogy akar e valamit..ha mégis csak barát szeretne lenni akk még időbe visszaléphetsz..:)
2010. dec. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!