Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában mindenkit a másik nem véleménye érdekel?

Figyelt kérdés
A fiúk mindig azt kérdezgetik, hogy ez meg az bejön-e a csajoknak, a lányok meg ugyanezt csak fordítva. Egyszerűen döbbenetesen. Sosem fognak senkinek sem tetszeni, hogyha nem magukat adják, csak meg akarnak felelni! És mind azt hiszi, hogy ez süket duma!!! Én pl. rocker csajszi vagyok, az egyéniségeket szeretem, és ha egy fiú mondjuk miattam váltana rappről rockra az nálam már esne is.Persze, kedves tőle hogy tetszek neki, de nekem nem kell olyan pasi akinek nincs egyénisége. Vagy csak én vagyok így vele? Csak nekem az a legfontosabb hogy legyen egyéniség? És csak utána az ész,a humor, a külső (Nem sorrend.)
2009. jan. 29. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a tapasztalatlanság az ilyen kérdések oka.
2009. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van. az ilyen kérdéseket 14 év körüli tinik teszik fel.
2009. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
válaszolok ere, mert én is kérdeztem ilyet, azért mert engem érdekel a női gondolkodás mód, nem befolyásol ugyan olyan maradok amilyen vagyok ettől még, és nem is használom fel h csajokat hajtsak fel magamnak nem az én stílusom, de érdekel h pár dolgot h látnak a nők, mert tisztelem h máshogy gondolkodnak mint mi férfiak, legtöbbjükben több a lélek és tartás, mint az összes férfiban, viszont engem pont ezért iritál ha egy nő rib@nc le degradálja magát pedig ő is nő, az ilyenekre csak mint hus tekintek és nem mint nő
2009. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a 14 év körülieknek vannak ilyen kérdéseik mert hamar felakarnak nőni és még tapasztalatlanok.
2009. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt az utóbbi tízezer évet...
2009. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet h 14 évesek is kérdeznek, mert tapasztalatlanok, viszont a sztereotipiákat miket a 20 évesek olyan elöszerettetel használnak, ilyen kérdésekkel lehet eloszlatni
2009. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
20:13-as hozzászólóval teljesen egyetértek,én is hasonló okból tettem fel kérdésemet :)
2009. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Addig örüljünk, amíg nem az azonos neműeknek akarnak megfelelni :P


Amúgy hiába kérdezik itt, hogyan tetszenének a másik nemnek, nagy változás nem lesz. Konkrét választ úgysem lehet kapni erre a kérdésre, alap dolgok meg egyértelműek. Lehet, hogy valaki mondjuk megérti, miért mondja neki anyukája azt, hogy "most meg a hajadat", és ezentúl már nem anyuka miatt teszi meg, de nem hiszem, hogy valaki rapperből rockerré váltana. Olyant még el tudok képzelni, hogy egy stílustalan emberke azt hiszi, hogy majd egy ackós bakancstól rocker lesz, és be fog jönni minden csajnak, de akiben már kialakult valamilyen stílus, nem fog emiatt váltani.

A gondolkodásmódos, beszédstíluson sem fog senki nagyon változtatni. Én csendes fajta voltam, még mindig az vagyok, és minél beszédesebb akarok lenni, annál kevesebb szót tudok mondani :P (Most pl nem akartam nagyon semmit sem írni, ezért sikerült ez a kisregény :D )


Hmm, most megzavartak, úgyhogy nem tudom, mit akartam még :)

2009. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki valamit meg akar tudni megkérdezi fügetlenül kortól nemtől, és felidézném az oldal mottóját illetve címét
2009. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is kérdeztem már ilyeneket ezen az oldalon.

1: ezt az oldalt azért találták ki, hogy ha kérdéseink vannak, akkor itt feltehetjük

2: ahogy TE is írtad a kérdésedben, itt a véleményekre kíváncsiak, és nam azért kérdezik meg a másik nemet erről arról, mert akkor olyanokká válnak, hanem érdekli az embereket, hogy mit gondol a másik nem. legalábbis én ezért szoktam kérdéseket kiírni

2009. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!