Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában mindenkit a másik nem véleménye érdekel?

Figyelt kérdés
A fiúk mindig azt kérdezgetik, hogy ez meg az bejön-e a csajoknak, a lányok meg ugyanezt csak fordítva. Egyszerűen döbbenetesen. Sosem fognak senkinek sem tetszeni, hogyha nem magukat adják, csak meg akarnak felelni! És mind azt hiszi, hogy ez süket duma!!! Én pl. rocker csajszi vagyok, az egyéniségeket szeretem, és ha egy fiú mondjuk miattam váltana rappről rockra az nálam már esne is.Persze, kedves tőle hogy tetszek neki, de nekem nem kell olyan pasi akinek nincs egyénisége. Vagy csak én vagyok így vele? Csak nekem az a legfontosabb hogy legyen egyéniség? És csak utána az ész,a humor, a külső (Nem sorrend.)
2009. jan. 29. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

az elöttem szolónál az abszolut pont

nem érem miért kell társképzetekkel teletömni egy kérdést, megkérdezték mert érdekelte őket ennyi

2009. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom...Ha én kérdezek itt főleg erotikus jellegűeket,akkor én is elsősorban a másik nem válaszaira,véleményére vagyok kíváncsi,pedig 8 évvel elmúltam 14...Nos,akkor valószínüleg szerintetek (akik azt írták,hogy a 14-esek kérdeznek ilyet) mindenki más leragadt annál a kornál?Sötétek vagytok...Titeket nem érdekel,hogy a másik nem mit gondol?EGO a csúcson...Teszem azt,20 éves kan megkérdezi,hogy Mit vegyen randira?Őt sem elsősorban az azonos neműek válasza fogja foglalkoztatni...Ha egy nőnek virágot akarok venni,nem egy pasitól kérdem meg,hogy milyet vegyek,etc...

-Reaper [22/F]

2009. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kortárs csoporthoz tagjaihoz való túlzott kényszeres megfelelés-figyelés.

Kinövitek.


Azt viszont nem értem a rockker miért egyéniség? Vagy a rappes.

Ezek irányzatok. Szerintem pont, hogy kasztrendszert csinálnak, hisz te mondtad, átlépne egyikből a másikba akkor nem egyéniség. Szerintem az, mert az egyéniség szabad. Ha a szeretetben is szabad, akkor viszonyulhat a szerelméhez a zeneiségben is.

Erre rengeteg tapasztalatbeli példa van.

2009. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy mit viszel ajándéknak a randira, hanem hogy "Hosszú hajam van ez bejön a csajoknak?" meg hasonló kérdések. És azt sem állítom, hogy a rockerek egyéniségek, a legtöbbjük csak "jajj ez de menő most én is ilyen leszek" de szerintem azért a nagy részüknek még így is nagyobb az egyénisége mint a divatlibáknak. Nincs semmilyen stílusuk, 'huhh ez most divatos akkor ezt húzzuk fel, nem érdekel, hogy tetszik-e nekem vagy nem, csak hogy teljesen ugyanúgy nézzek ki mint a többiek...'
2009. jan. 30. 08:32
 15/15 anonim ***** válasza:
a kérdés írójához, minden ember egyéniség illetve bizonyos stílust felvesznek egy bizonyos korban(ált. 15-16) ez függ a társaságtól, környezetöl, zenétől, különböző hatásoktól amit most már elég erőtejesen befolyásol a média is, ezzel együtt felvesznek egy viselkedési formát is, viszont azok az emberek akiket a stílusuk alakít és nem ők alakítják a stílusokat ők azok akik nem tudnak kitörni ebből tehát csak olyanokkal barátkoznak mint a saját stílusok csak olyan helyekre járnak, csak azokkal alakítanak ki párkapcsolatot, na ők nem egyéniségek hanem stílus képiselök ezzel sincs baj, mert minden ember azt csinál magával amit akar, és ezek a típusú emberek az összes stílusban megtalálhatóak, szóval felesleges azon gondolkodni ki egyéniség és ki nem, de majd te is rájössz ;)
2009. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!