Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálok ismerkedni meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok ismerkedni meg minden de a lányokkal egy darabig kijövök aztán hirtelen meváltoznak vagy én látom meg a rosszabb oldalukat és olyan parasztok hogy messziről elkerülöm őket. Mi van a mai lányokkal?

Figyelt kérdés
Mi van a mai lányokkal. 17 vagyok lassan és nem találtam még egy rendes csajt akivel lehetne valaki. Pedig egy rossz szavam sincs rájuk és rendes vagyok :S:S Remélem ez megváltozik és idősebb korukra nem lesznek ilyenek...
2009. jan. 31. 21:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Részvétem akkor neked is :(:(

Jó nem azért mintha a fiúk normálisak lennének csak

most a lányokon nagyon kiakadtam. meg komolyan 13-14 évesen azon gondolkoznak kivel veszítsék el...

2009. jan. 31. 21:48
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
nektek akkor nem elég erős a leszarom ki mit gondol ösztönötök, szarni rá, mindenki átlagos attól függetlenül mit hord, ha rib@anc valaki legyen az ki lehet használni amíg nem találsz magadnak egy normális kapcsolatot én így csinálom
2009. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Én 16 éves vagyok és nem festem magam, nem járok márkás cuccokban, nekem a név nélküli is ugyan olyan jó, és az ára se mind1
2009. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Rossz helyen kerestek. A férfiak nagy része is sokszor a külsőségekre megy. Olyan nőt akarnak, aki értelmes, kedves, szerény és eszméletlenül jól néz ki. És ha valamit fel kell adni ezekből az elvárásokból, az utolsóhoz ragaszkodnak a végsőkig.

A küllemen lehet változtatni, egy kevésbé csinos de ápolt lánynak udvarolj, ő majd kivirágzik a szerelemben.

Az összes jó pasi elmegy az ilyen cicákkal, akik a női nem szégyenei.

2009. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen rossz helyen kerested a lányt vannak sajnos olyan kis p*icsák hogy azon siránkoznak hogy "Jaj letört a műkörmöm!" meg egész nap a butikokban meg a turkálókban mászkálnak meg ilyenek.Meghogy állandóan agyon festik magukat.Sokszor engem is piszkálnak ilyen hülyeségekkel hogy miért nem festem ki magam hát kész vagyok tőlük.

Én nem sminkelem magam,nem hordok műkörmöt ritka alkalom hogy engemet ruhaboltban lássanak,rendszeresen sportolok és tojok rá hogy ki milyen ruhában van.szerintem nem az a lényelg hogy most most ki milyen márkás cuccot vesz fel én pl nem tudok menni magassarku cipőben csak sportcipőket hordok. Egy poasi akkor is szép ha éppen nem a legdivatosabb cuccokban jár.

2009. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok megint és az egyik osztálytársam pont ilyen.Annyira félti a műörmét hogy tesi órákon is alig ér a labdához csakhogy nehogy letörjön a körmöcskéje azt hittem felakasztom magam nézni is rossz volt :S
2009. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%

Sok mindenből kifolyólag vagyunk ilyenek...

1. Lehet hogy az a gond hogy tényleg jó fej vagy és nem akarnak elveszteni egy barátot

2. Nem tetszel nekik

3. Túlzottan nyomulsz

Ezek csak általános dolgok de egyénenként válozhat.

2009. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
89%
hát most nagyon nincs kedvem olvasgatni a válaszolókat.. de ne csak a lányokról beszéljünk, hogy ilyen ku*vák, meg olyan riba*cok.. ugyanezt csinálják a pasik is.. szóval.. lehet te azt mondod, hogy mekkora beképzelt ri*anc az a csaj.. viszont én azt mondom, hogy mekkora köcsög ez a pasi.. a lányokat igaz jobban le lehet szólni.. de a pasik sem valami angyalok.. mert ha egy csaj össze fekszik mindenkivel.. ahhoz nem ő kell, hanem egy pasi.. pasi is ugyanúgy csinálja azokat, amit egy lány.. erről ennyit. Én is mondhatnám most, hogy a mai pasikkal mi van? mert én kb olyanokat ismerek, akik ismiznek.. utána menj át filmezni hozzá.. és már rögtön leteper, és már csak dughatnéka van. elég kevés a rendes lány, és a rendes pasi. de hát ez van.. nehéz lesz megtalálni az igazit.. bár én 16 éves lány vagyok.. de úgy gondolom, hogy nem keresgélek itt ilyen igazit meg olyan igazit.. majd úgyis rám talál.. és szerintem rád is. :) csak várni kell. addig bulizz, ismerkedj.. tanulj. :D:D azért sok sikert.. hogy már most megtaláld az igazit. :]
2009. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok, de a leírtak valahogy nem jellemzőek rám.Meg talán nem mindig az egyik félben van a hiba.Én is jártam máér balszerencsésen kapcsolatokkal de kitudja lehet h a következő más lesz.Azért sok szerencsét neked is a megtaláláshoz.


UI.:azért a kérdésed végére odaírhattad volna h vannak kivételek..:D=]=]

2009. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Hát én csak annyit tudok hozzá szólni,hogy a lányoknak csak a külső a fontos és szintén a fiúknál is,persze vannak kiveételek :D....szerintem felkell nőni ahhoz hogy ne csak a külső számitson

jah és sok szerencsét sztem meg fogod találni idővel :)

2009. febr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!