Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálok ismerkedni meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok ismerkedni meg minden de a lányokkal egy darabig kijövök aztán hirtelen meváltoznak vagy én látom meg a rosszabb oldalukat és olyan parasztok hogy messziről elkerülöm őket. Mi van a mai lányokkal?

Figyelt kérdés
Mi van a mai lányokkal. 17 vagyok lassan és nem találtam még egy rendes csajt akivel lehetne valaki. Pedig egy rossz szavam sincs rájuk és rendes vagyok :S:S Remélem ez megváltozik és idősebb korukra nem lesznek ilyenek...
2009. jan. 31. 21:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hidd el, megváltozik, vagyis biztos találsz olyan lányt, aki neked is megfelel.

Ezt azért mondom, mert nem tudhatod, hogy mikor kerülsz szembe olyan emberrel, akivel szívesen együtt lennél.

És ezt azért mondom, mert majdnem 20 éves fejjel mondhatom neked azt, hogy egészen eddig csak olyan embereket ismertem, a barátokon kívül, akik csak arra mentek, és szartak bele a többi részébe, hogy esetlegesen mit szeretnénk mi.

De egy véletlen találkozás folytán, teljesen véletlenül, nem várva, spontán jött egy olyan helyzet, hogy egyszerre kettő olyan embert ismertem meg, akik nem olyanok, mint a többi "átlagos".

Mindketten először tisztelnek, és ezek szerint cselekszenek.

Igen, elismerem, hogy mindkettőt tegnapelőtt, pénteken, volt sulimban levő szalagavató után ismertem meg, volt évfolyamtársamon keresztül, és fél perc választott el az egész dologtol, hogy esetleg ne ismerjem meg őket.

Sajnos előszörre ki tudom szúrni, hogy kinek milyen szándékai vannak, ezért írom, hogy ők mások, mint a többiek.

És egészen eddig én is majdnemhogy erőltettem azt, hogy úristen találni valakit, akármilyen áron, akárhol, stb., természetesen kulturált körülmények között, ami nekem is megfelelt, és nem sikerült, és hidd el, amikor pont nem várod, nem keresed azt a lányt, akkor fog megtalálni.

És ne aggódj, igenis létezik olyan leányzó, aki neked is meg fog felelni, és te is megfelelsz neki.:)

Sok sikert!

2009. febr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
95%
GOTO [könyvtár]; [templom];
2009. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!