Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ido utan mondtatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan mondtatok a parotoknak hogy szeretitek? Mi kell ahhoz hogy azt mondd? Vagy ez is szemelyisegtol fugg? 21L

Figyelt kérdés
En mar masfel honapja varom a baratomtol azt a szot hogy szeretlek:)) egyszer mondta hogy szereti a nunim es odarakta hogy engem is de ez nekem nem egyenes beszed!
2011. jan. 13. 19:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
attól függ
2011. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Sokmindentol fugg!erre utkozbe en is rajottem:)
2011. jan. 13. 23:00
 23/25 anonim ***** válasza:

nagyon szimpatikus nekem az életfelfogásod :)

így van, ez a lényeg, hogy jól érzitek magatokat! ha egy hullámhosszon vagytok, akkor még akármi is lehet belőle.

valamiért még mindig ott van a lányok fiúzási "szabályzatában", hogy a szex ajándék a fiúknak, pedig ugyanúgy kéne nekünk is hozzáállni, mint a pasiknak: csináljuk, mert jó. nem nyeremény, amit hagyunk, hanem időtöltés, ami jó. betartva a tankönyvi szabályokat (gumi és társai) persze.

az a tapasztalatom - nem csak a sajátom, másoknál is így láttam -, hogy amit egy-két nap, vagy hét után szerelemnek titulálnak az emberek, az nagyon ritkán az. nem mondom, hogy nincs ilyen, de ez általában csak fellángolás, nem tart sokáig. az igazi, mély érzések idővel erősödnek meg, mikor rájövünk, hogy tényleg beletaláltunk a tutiba :)

2011. jan. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Vegre valaki aki ugy gondolkodik ahogy en!Koszonom!A tegnap este viszont megjegyezte a parom hogy azt akarja hogy osszekoltozzunk:D Valami icurka picurka erzese akkor csak van, meg akkor is ha nem mondja ki:) Most igy visszagondolva akik ugy elik az eletuk hogy elszor a szerelem majd a csok s majd a sex...Bele sem tudnek ebbe gondolni! Mondjuk az elejen a parom is ugy akarta hogy varjjunk a sexxel legalabb 2honapot, de hat 2honap?az rengeteg ido:) Legalabbis nekem!
2011. jan. 14. 11:28
 25/25 A kérdező kommentje:
Kimondta a varazsszot:D a kerdesemre megvolt a valasz:D:D
2011. jan. 16. 08:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!