Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ido utan mondtatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan mondtatok a parotoknak hogy szeretitek? Mi kell ahhoz hogy azt mondd? Vagy ez is szemelyisegtol fugg? 21L

Figyelt kérdés
En mar masfel honapja varom a baratomtol azt a szot hogy szeretlek:)) egyszer mondta hogy szereti a nunim es odarakta hogy engem is de ez nekem nem egyenes beszed!
2011. jan. 13. 19:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"előbb látta a puncid mint hogy azt mondta vna hogy szeret?"


miért, ez kéne legyen a varázsszó, hogy hagyja magát megd.gni? :D

2011. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Koszonom:) Ebben igazad van! es szerintem sem szerethet ennyi ido utan annyira hisz en sem vagyok szerelmes, de viszont szeretem ot mint ferfit! De azok a szemek, meg az oleles...amikor majdnem szakitottunk...oszinten mondom h a szivem is osszeszorult! :) De most azert akadtam fel ezen mert az exxem akivel 6evig voltam mar 2het utan mondta hogy szeret, de 4ev utan tenyleg elmeselte hogy az elejen kevesbe szeretett mint kesobb:) De akkoris jol esne ha hizelegne es nem erdekel hogy hazudik vagy sem!baah
2011. jan. 13. 19:35
 13/25 Moszuke ***** válasza:
hát ha megdugsz vkit akkor azt nem kell szeretni azt aláírom.. de ha szeretkeztek, akkor illik előtte kimondani az ilyesmit, + még sok minden mást, de gondolom ez is csak az én elb.szott felfogásom:)
2011. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik teljesen abszurd dolognak olyasvalakivel összejönni, csókolózni, lefeküdni, akit nem szeretek?
2011. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Oke figyeljetek egy kicsit! Lehetseges hogy rosszul adom le az adast! vegulis en voltam aki meghoditotta, aki akarta a sexxet, o felt, gorcsos volt, stb!Mivel 2evvel kisebb mint en es hat...Mindegy, engem most az erdekelne hogy nalatok mi volt a helyzet, ki mennyi ido utan mondta vagy hallodta h szeretlek:) Az en esetem megoldom, es ha nem fogja mondani akkor se dol ossze a vilag! nekem eleg egyelore hogy jol erzi magat velem es buszke ram:P
2011. jan. 13. 19:43
 16/25 A kérdező kommentje:
hat ti soha nem fekudtetek le olyannal akit nem szerettetek?hat en mindig attol rettegtem hogy mivan ha olyat szeretek meg aki nem felel meg az agyba?Sajnos igenyes vagyok ebbol a szempontbol!
2011. jan. 13. 19:46
 17/25 anonim ***** válasza:
Egyik barátom kb fél év randzigatás után mondta csak ki hogy szeret, akkoris kb olyan volt, hogy neten keresztül nem akarta mondani, mondta hogy majd vmit mond ha találkozunk, ott nagy nehezen kimondta. Lehet annyira nem volt belém szerelmes, de másfél évig velem volt. Majd másik barátom első csók előtt már mondta, mégis rövid volt a kapcsolat. Én csak akkor mondom ki ha tényleg komolyan gondolom... Volt mikor egy hónapot vártam ezzel..
2011. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Eh, nálam az igényesség mást jelent. Szerelem nélkül még egy rohadt csókot se, nemhogy szexet...
2011. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
nekem az a helyzet hogy meg senki nem varatott ennyitt:)) Voltak rovidebb kapcsolataim, azok is 1, 2het utan mondtak, meg olyan is volt aki az elso nap szerelmet vallott, de ezek szerint nem hiaba hagytam el mindeniket:) de mar megfordult az agyamba hogy ezzel is szakitok, nem egyebbert csak en szeretem hoditani a ferfiakat es o ezt nem hiszem hogy elturne, de maskepp o sem kulonb, ma elmondta hogy alig varja a nyarat hogy majd elmenjen a strandra hogy mindenki ot nezze(testepitessel foglalkozik)!Erre az volt a valaszom hogy nekem akkor jobb mert ruhason is megneznek:)) Viccnek fogom fel, de lehet hogy nem az:(
2011. jan. 13. 19:54
 20/25 A kérdező kommentje:
Sajnos en nem olyan vilagreszen elek, ahol evekig lehet varni egy pasi miatt!hat az nem en lennek:)) ha egyetlen egyszer visszautasit repul...talan h.u.lye vagyok:(
2011. jan. 13. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!