Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemétség a méret miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség a méret miatt szakítani valakivel?

Figyelt kérdés

Mielőtt a tapasztalatlan tinik nekiállnak okoskodni, vagy az idealisták és javíthatatlan romantikusok lehurrogni, előre bocsátanám, hogy 27 éves nő vagyok, teljesen tisztában a saját szexuális igényeimmel.

Van egy friss kapcsolatom, minden nagyon szép és jó volt, egészen az első együttlétig. Egyszerűen annyira kicsi a mérete, hogy ez nekem már kívül esik a tól-ig határon. A barátnőm rágja a fülem, hogy micsoda szemét vagyok, hogy csak emiatt akarom dobni, mert amúgy milyen kedves és helyes pasi. De én meg azt gondolom, nem vagyok szeretetszolgálat, ha nekem nem kielégítő a dolog, akkor nincs jövőnk.

Tényleg szemét vagyok?


2011. jan. 15. 23:04
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Drágám, tanulj meg olvasni, kétszer is leírtam már, hogy még nem dobtam, csak tervezem. te is kb. 13 éves lehetsz, ahogyan a stílusodból látom.

Leírtam hogy friss kapcsolat-> ez a felnőttek világában azt jelenti, hogy két ember találkozgat, majd amikor a szimpátia kölcsönös, és megvan az a bizonyos plusz tényező, lefekszenek egymással. Nem pedig éveket várnak, ahogyan a tinik szoktak.

2011. jan. 15. 23:45
 12/44 anonim ***** válasza:
55%
Drágám tanuld meg, hogy ne ítélj! nem vagyok 13 éves:) benézted kb. veled egy idős vagyok:P Fáj valami? hát nem tehetek róla, drágám:)
2011. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Ha velem egyidős vagy, akkor sajnállak, mert nem tanultál meg olvasás után szöveget értelmezni!
2011. jan. 15. 23:57
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt extra kicsi péniszű párom. Soha nem fordult meg a fejemben, hogy emiatt ott hagyjam, de ez az én értékrendem.

21/L

2011. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
43%
Komolyan ezen fogol rágódni, hogy hogyan értelmeztem? Hát elég buta liba vagy, ha ezen tudsz vitatkozni:D Ettől még nincs szerelem vagy hoppá lett?? fura vagy mondhatomXD de azért nyugodtan vitatkozz ezen:) ha neked ennyire jól esik
2011. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Kedves 21/L!

Köszönöm szépen a kulturált válaszodat. A te korodban nekem is volt, de azóta sokat változott a szexhez való hozzáállásom, mégpedig annyiban, hogy megtanultam, mire van szükségem, ismerem a testem és az igényeim.

Pontosan amiatt gondoltam, hogy most vetek véget a dolognak, mert így még nem bántom meg, az elején még nem veszi annyira zokon a szakítást senki. (újból leszögezem, hogy nincs szó szerelemről még egyik részről sem)

Nem tartom magamat mamutf@szokat hajszoló szexéhes rib@ncnak, de tény az, hogy hosszú távon nekem nem lenne kielégítő a dolog, és ebből később nagyobb gondok adódhatnak. Márpedig az én koromban, ha az ember szerelmes lesz, már nem fél-1 év együtt járásra gondol, hanem házasságra, gyerekekre...

De részemről lezártnak tekintem a témát, örülök, hogy mások is osztják a véleményemet, miszerint jobb a bajt megelőzni.

A normális válaszokat köszönöm, a tinik meg továbbra is kíméljenek!

2011. jan. 16. 00:06
 17/44 A kérdező kommentje:

Kedves 76%os! Akárhány éves is legyél, egyszer majd eljutsz abba az életkorba, amikor szerelem nélkül is lefekszel egy másik emberrel, a kapcsolat elején, mikor még csak zsongás van és egymás felfedezése. Ezekből lesz később szerelem. De ha te ilyen első látásra beleszeretek-típus vagy, akkor valószínűleg nem ismered az én verziómat, márpedig nálam a szerelem kialakul, nem pedig csak "lesz" hoppá módra, ahogyan te írod.

De nem gondolod, hogy ha egy kapcsolatban a szex már az elejétől nincs rendben, akkor az halálra van ítélve? Minek abból jobban belebonyolódni? Hogy később még jobban megbántsam, mint ahogyan most fogom?

Beszélgessünk, te hogyan vélekedsz erről.

2011. jan. 16. 00:14
 18/44 anonim ***** válasza:
39%
Azt mondod én nem értelmeztem jól és te engem jól értelmeztél, he? Írtam, hogy elítéllek vagy ilyet? Azt írtam, hogy el kell fogadni és te elfogadod amit tettél, de akkor mnek vitatkozol velem? Elismered tettied, csak szeretnél angyal is lenni:) Nincs gondom veled, de annyit elismerni hogy emiatt dobni nem szép dolog az fáj? Csak egy ennyi hogy beismerd nem szép dolog emiatt dobni valakit. Ezt beismerni rossz? Nem ítéltelek, de felidegesítetted magad, hogy nem értek hozzá, meg okoskodom. Ha neked vita kell akkor vitatkozhatok veled, nekem nem változik semmi se.
2011. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Azért elárulhatnád a tól-ig kategóriát, ami még megfelelő. Ezek után szerintem sokan kíváncsiak rá.

Köszi.

2011. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már "extra"nagy mérettel rendelkező

barátom is aki soha semilyen körülmények között nem jutatott el az orgazmusig sajnos,3.5 évet vesztettem

vele,sokat...

Utánna megismerkedtem a férjemmel akinek nincs nagy mérete,mégis nagyon jó az ágyban,vele minden gyönyört átéltem már....

Azthiszem a méreten túl fontos a tehnika is...

De ha neked nem felel meg akkor inkább most legyen vége,mint később amikor már fájna...

27 N

2011. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!