Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemétség a méret miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség a méret miatt szakítani valakivel?

Figyelt kérdés

Mielőtt a tapasztalatlan tinik nekiállnak okoskodni, vagy az idealisták és javíthatatlan romantikusok lehurrogni, előre bocsátanám, hogy 27 éves nő vagyok, teljesen tisztában a saját szexuális igényeimmel.

Van egy friss kapcsolatom, minden nagyon szép és jó volt, egészen az első együttlétig. Egyszerűen annyira kicsi a mérete, hogy ez nekem már kívül esik a tól-ig határon. A barátnőm rágja a fülem, hogy micsoda szemét vagyok, hogy csak emiatt akarom dobni, mert amúgy milyen kedves és helyes pasi. De én meg azt gondolom, nem vagyok szeretetszolgálat, ha nekem nem kielégítő a dolog, akkor nincs jövőnk.

Tényleg szemét vagyok?


2011. jan. 15. 23:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
43%
00:04-es fogol mi? :D :D
2011. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
0%
grammarnazi ahogy a művelt kínai mondja...
2011. jan. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Szerintem teljesen igazad van. Ismered az igényeidet, amit ő nem tud kielégíteni. Én is szakítanék, viszont nem a valós indokkal, hanem kitalálnék valamit. Ocsmány dolog a hazugság,de én profi is vagyok benne és azt hiszem ebben az esetben bőven belefér :) 22/l

2011. jan. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, sztem nem vagy szemét. Én meg azért szakítanék egy sráccal, ha szarul csókol...24 évesen én már nem tanítgatok senkit. Amíg nincs szerelem, addig tud az ember kicsit realisztikusabban gondolkodni. 27 évesen az ember ne várja már, hogy hátha lesz jobb is.
2011. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
43%

Pont olyan vagy mi az a csaj aki írta hogy megcsalta a barátját a szomszéddal mert neki nagyobb volt a farka és hogy hogyan mondja meg neki úgy hogy ne verje agyon...


A kérésre a válasz: igen az.

2011. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
43%

Mekkora a melled??


Lehet, hogy tök kicsi és még lóg is, mert ugye már 27 vagy.....és ha még van egy kis narancsböröd is....


Igen szemétség, de tedd ki. Majd kitesznek Téged is a testi hibáid miatt.

2011. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: "már 27"...?!?!

Hát, te jó hülye vagy...vagy csak 16...

2011. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Miért is vagyok hülye??

2011. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért hülyézett le téged, mert egy 27 éves nőnek még nem lóg a melle. 40 évesen se mindenkinek, na de 27 évesen??? Ilyen korúakkal szoktam bulizni, gyönyörű fiatal nők...
2011. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, Én már nem egyet láttam, persze fenntartom, hogy van kivétel.
2011. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!