Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemétség a méret miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség a méret miatt szakítani valakivel?

Figyelt kérdés

Mielőtt a tapasztalatlan tinik nekiállnak okoskodni, vagy az idealisták és javíthatatlan romantikusok lehurrogni, előre bocsátanám, hogy 27 éves nő vagyok, teljesen tisztában a saját szexuális igényeimmel.

Van egy friss kapcsolatom, minden nagyon szép és jó volt, egészen az első együttlétig. Egyszerűen annyira kicsi a mérete, hogy ez nekem már kívül esik a tól-ig határon. A barátnőm rágja a fülem, hogy micsoda szemét vagyok, hogy csak emiatt akarom dobni, mert amúgy milyen kedves és helyes pasi. De én meg azt gondolom, nem vagyok szeretetszolgálat, ha nekem nem kielégítő a dolog, akkor nincs jövőnk.

Tényleg szemét vagyok?


2011. jan. 15. 23:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Akinek 27 évesen lóg a melle, annak mindig is lógott. Akkor még nem öreg egy nő. Amikor kezdenek pánikolni, az 30 és 35 körül kezd el látszódni a kor.
2011. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

00:32-nek

nyelvtan óra: egyszerű jelen, folyamatos jelen, befejezett jelen...bocsánat, lehet hogy rossz igeidőt használtam, de akkor se helyesírási hiba! Figyelj oda nyelvtan órán, oké?:D

2011. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

14:34-nek

24 vagyok...nem hinném, hogy 3 éven belül lógna a mellem...és öregnek se fogom érezni magam.

Arra viszont tényleg kíváncsi vagyok, hogy te hány éves vagy...

2011. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy min megy a vita…Ha nem kielégítő a fiatalember, akkor sajnos dobni kell. Mondjuk, javaslom, hogy mond meg neki a valódi indokot, fájdalmas de sztem joga van megtudni. Az én véleményem az a témával kapcsolatban, hogy jobb még most frissiben leszámolni a dologgal. Később úgyis megcsalnád, az meg még jobban fájni neki. 33F
2011. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én továbbra is azt mondom titkolja el a valódi okot. Hiába van joga tudni, attól még a későbbiekben ez okozhat olyan törést, hogy évekig ne merjen levetkőzni senki előtt. Nő vagyok, nem tudom hogy működik a férfi agy, de már nem egytől hallottam, hogy a péniszmérettel lehet a legjobban megalázni valakit.
2011. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
17:21 Akkor hazudjon? Tényleg, kíváncsi lennék, mekkora az a méret? 10cm alatt?
2011. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szemétség szex miatt szakítani valakivel, ugyanis, ha az nem működik jól akkor az egész kapcsolatnak annyi, legalábbis nálam ez így van.

És nem vagyok a hazugságok híve, de ebben az esetben szerintem se a valódi okot mond el neki szakításkor.

22F

2011. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
megis mekkora lehet ez az extrem kicsi? csak ugy korulbeluli erteket irj. biztos volt mar par penisszel dolgod, csak meg tudod saccolni.
2011. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Olvastam a sok választ, köszönöm szépen.

Igen, 10cm alatt, ráadásul elhegyesedő fazon, a felétől a vastagsága már alig vastag a hüvelykujjamnál.

Annak üzenem, aki kérdezte, hogy lóg-e a mellem:

a lógó mell még nem zárja ki azt, hogy kielégítsem a társam az ágyban, mert attól még lehet a puncim extra szűk...

Egyébként az extra nagyot sem díjazom, volt már hozzá szerencsém. Tehát akik innen támadnak, nem jó helyen járnak...

Egy teljesen átlagos hosszúságú és vastagságú pénisszel én bőven beérem.

2011. jan. 17. 20:45
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Az már majdnem mikropénisz kategória. Erektált állapotban 7 cm alatt nevezzük így.

Szóval meg tudlak érteni.

2011. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!