Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel össze akarok jönni. Hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akit nagyon de nagyon szeretek. Ezt a pillanatot vártam ugyanis most szakított a volt pasijával...

Na most jövök én a képbe: szerintetek túl korai még randira hívnom? Már régóta ismerem de valahogy ha arra gondolok hogy megmondjam neki hogy szeretem mindig elmegy az önbizalmam...

Szeretnék mihamarabb választ kapni...


2011. febr. 24. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hidd el, jobb ha minél előbb rákérdezel... én ezzel b@sztam rá és nem lett belőle semmi... ne kövesd el a hibámat, merj kezdeményezni ;) (de csak nyugisan és lazán, mert lehet, h még érzékeny lesz)
2011. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:D Like<3 öööm akkor holnap "rátámadok" hogy jöjjön el vhová a hétvégén
2011. febr. 24. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne ilyen hirtelen támadd le. elijesztheted


inkább mondd el neki őszintén, hogy tetszik neked, stb,stb.

2011. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!