Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti elfogadnátok/mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elfogadnátok/mit szólnátok ahhoz, ha kiderülne hogy a barátnőtök/kiszemeltetek lolita?

Figyelt kérdés

Nem járok ilyen ruhákban hétköznap, csak hétvégenként, meet-ekre veszek fel ilyet (meet->amikor a loliták találkoznak) Tehát ha csak úgy megismerkednél velem, akkor nem az lenne az első mondatom, hogy "szia, lolita vagyok és csak e körül forog az életem" hanem csak néhányszor szombat délután elmegyek 1-1 meetre mert nagyon tetszenek a ruhák. Hétköznap "normális" ruhákban járok. Aki nem tudná hogy mi ez: [link]

néhány kép: [link]

[link]

[link]


2011. jan. 27. 18:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Vannak még hobbijaim, mint írtam nem csak erről szól az életem. Sportolok (lovagolok már 4 éve), szeretek animét nézni, mangát olvasni, jó filmeket nézni, zenét hallgatni, rajzolni, fotózni és most tervbe van véve hogy megtanulok gitározni :)

Szeretek minél több mindent kipróbálni, megismerni.

2011. jan. 27. 19:12
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj meret aki nem szereti az ilyen csajokat az homokos.Ilyem barátnőm lett volna amikor még független voltam, biztos hogy még jobban beleszeretek.
2011. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
LOL-ita?:D Hát mit ne mondjak elég fura. De ha a személyiség tetszik, akkor elnézhetők ezek a hóbortok, én pl rocker vagyok, szegecses karkötővel XD Nem a stílus a lényeg...
2011. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Allatira nem zavarna, legfokepp azert mert tetszik:)

21f

2011. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, eddig úgy néz ki nem nagyon zavarná a többséget a lolitaságom :))
2011. jan. 28. 19:31
 16/27 anonim ***** válasza:
én ugyan lány vagyok, de szerintem nagyon aranyos ez a divat és én a helyedben elfogadnám, még örülnék is neki hogyha abban járna. nem tudom mi bajotok ezzel. dehát végül is erre a kérdésre úgysem születik egyértelmű válasz... akinek tetszik nem ellenzi, akinek nem az igen.
2011. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
basszus,nekem bejon :D
2011. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
28%
Igaz, ez inkább aranyos, és vicces, mint szexi vagy nőies. Egy nő legyen nő, ne aggasson magára mindenféle hülyeséget, ne kövessen egy stílusirányzatot se, öltözzön nőiesen és ne kihívóan, feltűnősködve.
2011. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

hát ezen most hatalmasat röhögte:D:D::D:D:D

az elnevezésen is:D van egy ismerősöm akit évek óta így hívok,ha elmesélem ezta sztorit behal:D:D

jaajj hát ha 16 éves vagy akkor szinte törvényes hogy kövess valami divatot:)gondolom a kis barátod,is hasonló korú/érdeklődésű szóval szerintem nem lesz probléma!:)

mondjuk azért 20 felül már nehezen tudnék ilyet elképzelni..

annál is inkább mert nekem aza bajom az ilyenekkel,hogy akik ilyen behatárolhatóan egy stílust képviselnek,rohadtul azt képzelik hogy nagy egyéniségek,pedig ha követsz vmit már eleve nem lehetsz olyan hú de nagy személység(a feltünés az más tészta).De ez azokra vonatkozik akik nem növik ki..:PReméljük te ki fogod,de addig is aranyos!:)

2011. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Figyi, fiúk fociznak mezben, stoplis csukában, lábszárvédővel, mi meg imádjuk őket. Szerintem az a lényeg, hogy mindenkinek legyen hobbija, mind1 mi csak legyen. Ami boldoggá teszi, amiért siet a többi dolgával, csak hogy maradhasson rá ideje. Rendben van a "lolitaság" is. Ha valaki megkedvel, megszeret téged, biztos vagyok, hogy ez ellen az ártatlan hobbi ellen nem lesz semmi kivetnivalója. Nekem pl. van két kicsi gyermekem és rendszeresen eljárok futni. Valaki megvet ezért, valaki hülyének néz, valaki esetleg azt gondolja, hogy elhanyagolom őket, valaki azt gondolja, hogy családos anya ne futkározzon, de én lesz@rom őket. Ha én jól érzem a sportolástól magam, akkor boldog vagyok és a gyerekeimnek azt át tudom adni. És ez így van minden hobbival, csak nem szabad túlzásba vinni.
2011. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!