Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti elfogadnátok/mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elfogadnátok/mit szólnátok ahhoz, ha kiderülne hogy a barátnőtök/kiszemeltetek lolita?

Figyelt kérdés

Nem járok ilyen ruhákban hétköznap, csak hétvégenként, meet-ekre veszek fel ilyet (meet->amikor a loliták találkoznak) Tehát ha csak úgy megismerkednél velem, akkor nem az lenne az első mondatom, hogy "szia, lolita vagyok és csak e körül forog az életem" hanem csak néhányszor szombat délután elmegyek 1-1 meetre mert nagyon tetszenek a ruhák. Hétköznap "normális" ruhákban járok. Aki nem tudná hogy mi ez: [link]

néhány kép: [link]

[link]

[link]


2011. jan. 27. 18:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%

nem szívesen mennék emberek közé egy lánnyal akin ilyen ruha van. mondjuk én 24 vk.

szerintem nem az mutatja meg, h mennyire különleges valaki, hogy mindenféle kirívó holmi van rajta.

én az olyan ruhákat szeretem, amik úgy különlegesek,h nem hivalkodóak.

2011. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
azt szólnám h ha oda kerül a sor nagyon nagyon lehámoznám róla azokat a ruhákat :P :D
2011. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
És honnan szerzel be ilyen ruhákat?
2011. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tehát japán vonalon futsz.
2011. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ez aranyos, de ez a gothic cucc a feher csajoknak jobban all szerintem ugy, hogy neked csak jot tehet ne aggodj ;)
2011. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy elfogadnám?? Minden álmom egy ilyen lány!
2011. jan. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Néhányra reagálnék:

"Igaz, ez inkább aranyos, és vicces, mint szexi vagy nőies. ... ne kihívóan, feltűnősködve."

-Szerintem nagyon messze vagyok attól, hogy azt mondjam magamra hogy nő vagyok. Egyrészt még csak 16 éves vagyok, másrészt gyakran fiatalabbnak néznek. A hétköznapokon amúgy normálisan, csinosan öltözök,(nem vagyok az a tornacipős sportos lány).


"hát ezen most hatalmasat...:PReméljük te ki fogod,de addig is aranyos!:)"

-Nem azért csinálom, hogy kitűnjek, hanem mert nekem ez tetszik és kész. Nincs barátom de amúgy meg 18 év körülieknek jövök be általában.


"Figyi,...így van minden hobbival, csak nem szabad túlzásba vinni."

-Nem viszem túlzásba, ez csak egy hétvégi program :)


"nem szívesen mennék emberek közé ... amik úgy különlegesek,h nem hivalkodóak."

-De én se mennék a barátommal így társaságba. Akkor normálisan lennék felöltözve. Loliban csak loliták közé megyek.


"És honnan szerzel be ilyen ruhákat?"

-Netről rendelem külföldről, de van amit varratok.


"Tehát japán vonalon futsz."

-Mondhatjuk :)


"ez aranyos, de ez a gothic cucc a feher csajoknak jobban all szerintem ugy, hogy neked csak jot tehet ne aggodj ;)"

-Nem csak fekete cuccok vannak, van gothic lolita alfaja is (én inkább classical vagyok, de még a goth tetszik), mostanában tervezem hogy veszek egy goth loli ruhát :)

2011. jan. 30. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!