Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba(15) a suliból látásból ismerem, szoktunk szemezni és egyszer hátra is fordult hogy nézem-e? Most megtaláltam myvip-en (az olvastam hogy kapcsolatban van de nem találtam rá utalást (képekben)) Szóval hogyan közeldjek felé? Ha látom szinte mindig össze akad a tekintetünk!


16/F


2009. febr. 6. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
vedd fel msn-re, hogy szeretnéd megismerni, ha van kutyája dicsérd meg, kérdezd meg tőle, nincs-e kedve elmenni veled pizzázni, stb.
2009. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg a másodlagos e-mailomról írjak neki szerlmes verseket vagy hasonlót?
2009. febr. 6. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,ez aranyos ötlet,de igaz abból tudni fogja,hogy te ki vagy?:-)
2009. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném! de lehet ha rájön akk megszólít vagy nem tom, én félek oda menni mert mindig b.női társaságában van :(
2009. febr. 6. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja értem!

Ha esetleg fent vagytok az iwiw-en,akkor ott bejelölhetnéd,mint ismerőst...de az msn is jó ötlet,szerintem légy bátor,és írj neki!

Vagy a suliban,próbálj meg a közelébe kerülni.Mosolyogj rá,ha viszonozza,akkor szerintem nyert ügyed van.Akkor csak alkalmat kell kerítened,hogy beszélgess vele.Kérdezd meg,hogy suli után hazakisérheted-e?

2009. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Quad-dal... az ma már menő :))
2009. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

50ccm -re van jogsim és SIMSON-om van! :(

Egyébként a siliban mindig b.nőivel van :(

na majd kifigyelem :)

De mint írtam: ha meglátjuk egymást össze akad a tekintetünk!

2009. febr. 6. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a quados, aki ezt irta, nyugi, menni fog, a quadot csak hülyeségből írtam, amugy ha már gondolod hogy tetszel neki, meg ő is neked, akkor egyszerüen írj neki egy e-mailt. Ha nem válaszol, akkor tuti nem érdekled, ha visszír - normálisat - akkor nyert dolgod van. Ha ez nem működik, ott az msn, és mond el neki mit érzel. A kezdeményezést megtetted, légy férfi, attól a pillanattól kezdve már ő következik a válasszal. Ha azt mondja hogy jajj most tetszik valaki más, vagy jajj most sokat kell tanulnom, meek a barátnőimmel vásárolni, az lehet nagy kamu is, ha ez bekövetkezik, még valamit lépj, és utána állj le, mert az már nyomulás, de addig még nem :)


Ha meg kikosaraz, és maga sem tudja mit akar, akkor egy szerencsétlen csaj, akinek senkivel nem jön össze mert bénázik.


Ha nincs megszerezhető msn címe, vagy e-mail, akkor menj oda hozzá, ha barátnőivel van, akkor mond meg neki hogy beszélni szeretnél vele kettesben, a barátnői megértik ugyis, és mosolyogva elmennek, és az msn címe ürügyén beszélgess vele, a végén kérdezd meg hogy van e nete & msne, ha nincs, vagy nem adja meg, akkor is a szándék a fontos, és egy jót beszélgettetek, ami nem biztos hogy az utolsó is volt!


Aztán ha ugrott a net, akkor írj neki egy szép sms-t, vagy hívd fel, vagy találkozásokat " rendezz " meg a suliban a szünetekben, és szólítsd le nyugodtan, és dícsérd meg a haját, szemét, ruháját, nyakláncát, ha nem jut eszedbe semmi, akkor beszélgessetek a ruhájáról, a nyakláncáról, stb, vagy ha az sem, és izgulsz, akkor fogd rá arra hogy töriből írsz aznap, vagy tz-t angolból... stb :)


Menni fog!

2009. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az e-mail címe meg van! csak most már tényleg nem tom van-e neki barátja, mee suliban össze szokott akadni a tekintetünk + egyszer hátra is fordult hogy nézem-e őt, egyszerűen nem értem úgy veszem észre hogy keresi a "pillantásom"
2009. febr. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!