Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy nagyon ronda sráccal, ha belsőre rendben van?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el olyan ronda srácot, amilyet csak tudtok, és válaszoljatok őszintén!
2011. jan. 31. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van egy lány akivel nagyon jóban vagyok nagyon nagyon szeretem és tök jó a melle, hasa feneke meg mindene és szép is még se vagyok szerelmes belé valahogy :S (bár lehet h az leszek még nemtom de vki más tetszik :$) :D
2011. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy meg nem tetszettel senkinek!!

Esetleg nem mondta el, hogy tetszel neki, de biztos volt mar olyan csaj, akinek bejottel. Ha meg nem (ami sztem kizart), akkor valoszinuleg nem jo helyen keresgelsz! Annyi csaj van a vilagon, az orszagban, csak meg kell oket talalni.

Es ha megnyugtat nekem se volt meg senkim es en is mar 18 eves vagyok. Mindig visszautasitanak azok a fiuk, akik nekem tetszenek es egyaltalan nem mondanam, hogy csunya vagyok. Lehet te se is csak bebeszeled magadnak azt, hogy csunya vagy es ez gatol a csajozasba...

2011. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pedig biztos h így van. Inkább a másik véglet jellemző rám, h azt hiszem h tetszem vkinek, aztán meg jól pofára esek. Meg régebben még elhittem, h biztos én is kellek vkinek, mégse volt semmi sikerem akkor se, pont a sok kudarc hatására gondolom, h ennyire ronda vok.
2011. jan. 31. 11:43
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha azt gondolod magadról, hogy csúnya vagy, miért nem változtatsz a külsődön?

Új ruhatár, új frizura, gyúrhatsz is stb.

2011. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A fejem az, ami nagyon ronda, meg kicsi is vok. Ezeken nem nagyon lehet változtatni sajnos.
2011. jan. 31. 14:06
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha a hagyományos értelemben nem egy Adonisz, akkor igen. De ha a számomra visszataszító, akkor nem.
2011. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Biztos van akinek tetszel, vagy találni fogsz egy olyan lányt, akivel meg lesz a közös szimpátia!(:

Legyen önbizalmad! Amiken tudsz azokon változtass, amiken nem, azok miatt kár aggódni.:)

18/l

2011. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!